Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Szuromi András szülészorvo...

Dr. Szuromi András szülészorvost (János kórház) ismeri valaki? Mi a véleményetek róla? Szülésre vajon bemegy időben és ott is marad, ha komplikáció van?

Figyelt kérdés

Eddig szinte csak jókat olvastam róla.

2* voltam nála, először szimpatikus volt, de a második alkalommal már egyáltalán nem.

Lehet, hogy csak rossz napja volt, nem tudom...


2011. nov. 16. 19:29
1 2
 11/13 anonim válasza:
NEM AJANLOM Szuromi doktort!!!!Sajnos nogyogyaszatilag nagyon kepzetlen.Felesegemnek menses elott 1nappal mindig a szeklettel omlott a ver,amit jeleztunk neki,de o azt hajtotta,hogy ez belgyogyasz problema!Elmentunk 2kulonbozo belgyogyaszhoz,akik mondtak,hogy ez nem belgyogyaszati.Visszamentunk hozza es o flegman akkor is azt hajtotta,hogy ertsuk meg o nem tud vele mit kezdeni,mert itt nincs nogyogyaszatilag baj.Vegul fel ev elteltevel kiderult hogy ezek az endimetriozis jelei,amit egy urulogus allapitott meg!!Felesegem ragaszkodott hozza mikor terhes lett /lombik veteles,hosszu probalkozas stb.../es alkalmankent 400kmt utaztunk hozza!!Kar volt.....elfolyt a magzatviz es 31.hetre megszult a felesegem,de nem nala mert nem ertunk fel Pestre!!Ekkor derult ki,hogy 2nagy tojas nagysagu mioma volt a mehebe es a gyerek feje oda volt beszorulva.Ezeket a miomakat a rendszeres terhesgondozas soran,nem vett eszre sajnos....1,5oran keresztul mutottek a felesegemet csaszarral...Ja es az eset elott 3nappal talalkoztunk vele es mondtuk h nagyon sokat kemenyedik a hasa es sokaig,erre o pihenes+magnezium.Ra 3napra pedig megtortent a "baj".....
2016. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Hogy vagytok azóta?

2019. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Sajnos nekünk nagyon rossz tapasztalatunk volt vele. Arrogáns, felületes és pénzéhes. A terhesség ideje alatt végig ő volt a fogadott orvosunk, jártunk a magánrendeléseire, aztán máig tisztázatlan okok miatt a gyermekünk koraszülött lett és a szülés sajnos egy rendkívül rossz élmény volt, tele komplokációkkal. Ő a szülés alatt kifejezetten goromba és durva volt, mint később kolléganőjétől megtudtuk, programja lett volna... Később a gyermekorvosunk - látva a gyermekünk leleteit és kinézetét- azt mondta, hogy szerencsénk van, ha nem lesznek szövődmények. A gyermekünk ma már iskolás, szerencsére úgy tűnik, hogy minden rendben van nála, de rengeteg álmatlan éjszakát és könnyet okozott nekünk a "Doktor Úr". A történet végén, a szülés után az utolsó találkozásunkkor pedig nem átallott konkrétan rákérdezni a pénzére, ez volt az arcátlanság netovábbja.


Nem azért írtam ezt le, hogy bemocskoljam, vagy ártsak neki, azoknak a leendő anyukáknak szerettem volna elmondani a történetünket, akik esetleg benne gondolkodnak. Nem ítélkezem felette, majd Isten előtt számot ad tetteiről.

2019. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!