Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Manapság hány éves korban...

Manapság hány éves korban szokták az első babát bevállalni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 22:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%
Sok sikert a projekthez :) Én 21 éves vagyok, várandós az első gyermekünkkel. Nálunk a baba indította be a költözést és hasonlókat. Én is fiatal anyuka szerettem volna lenni, pont úgy ahogyan te is. :)
2011. nov. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ezekkel minddel tisztában voltam. 1. szülők nem tudnak segíteni 2. nem keres sokat amit tudunk havonta félreteszünk, amúgy meg nem 1-2 évig, hanem 5 évig tudunk még gyűjtögetni, azzal is megkönnyítve majd a hitelt ! máshogy soha nem lenne házunk
2011. nov. 17. 08:02
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia!

25 éves vagyok és most, a második babámat várom. 22 évesen lettem terhes és 23 évesen szültem az első babámat. Ennél tökéletesebb időt nem is tudtam volna választani. Én is olyasmi típus vagyok mint Te, korán komoly kapcsolatban voltam. 19 éves voltam amikor először rám jött, hogy gyereket akarok az akkori páromtól. A sors kezelésbe vett, mert a 2,5 éves kapcsolatomról kiderült, hogy megcsalnak. Nagyon sokat tanultam a dologból és szerencsém, hogy azzal a fiúval nem vágtam bele a gyerekvállalásba, hiszen addig nem ért csalódás és rózsaszín köd vett körül... Elmentem dolgozni a sulik után és nagyon jó helyre kerültem, jó fizetéssel. A munkahelyemen ismerkedtem meg a férjemmel. (ügyfélként jött hozzám, ügyet intézni), 21 éves voltam akkor. Kb egy évre rá már a pocakomban volt a baba és most a második. Boldog házasok és szülők vagyunk! :)

2011. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
igen, relatív, hogy kinek mikor jön el az ideje. Én 22 évesen mentem férjhez, de csak 28 évesen szültem először. Nekünk nagyon fontos volt a saját ház, saját kocsi, stb. Aki így gondolkozik, mint mi, min. 25 év felett vállal gyermeket, mert - mint tudjátok - nem mindenkinek adatik meg, hogy apuka meg anyuka alárakja a lakást, és ha ez nincs, önerőből írtó nehéz bármire is jutni. A másik véglet a 19-20 éves anyuka, bár őszintén szólva én egyetlenegy ilyen (vagyis ennél sokkal fiatalabb) anyukát ismerek és ő sem jól szituált családból való. A mi környezetünkben átlagosan 25-33 év között vállalnak gyermeket a nők.
2011. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!kisgyerek korom óta azt tervezem, hogy fiatal anyuka legyek mint anyum!a páromat 15 évesen ismertem meg!azóta elválaszthatatlanok vagyunk.anyukám 20 évesen szült engem, alig volt jővedelmuk, de szorgosak voltak és mindet megteremtttek, most egy szuper vállalkozásuk van mindketőjuknek!:)szóval nekem ők a példám.én és a párom is egyetemisták vagyunk,mindegyikünknek hatalmas tervei vannak,a páromnak is van egy programozó vállalkozása és kb egész ország szerte már most 20évesen keresik is vele szertnének dolgozni.én nem rég kaptam egy nagyon jó munkalehetőséget, amit szertnék elfogadni a suli elvégzése után ami 2012 december lesz.ez a munka döntötte el végérvényesen h belevágunk a baba projetbe.és lám már 7 hetes kismami leszek!!:)Tudom h sok mindenről kell majd lemondanom, és h nagyon nehéz lesz az elején, főleg a külön költözés és mi egyéb,de az az egy biztos hogy nem fogom soha megbánni azt h ilyen korán fogok szülni.ha megszületik már a babámmal együtt építhetem a karrierem, és nem kell azon feszengenem h már 28 vagyok szuper munkával és keresettel, de babám még nincs!szerintem egyébként az az ideális kor a babára (sőt olyat hogy kor nem is lehet mondani)mert ezt mindenki saját maga érzi hogy mikor tudna egy babát elképzelni az életében, mikor érzi úgy h mindent megtud adni neki,és semmiben nem kell hiányt szenvednie!

az tuti hogy nagyon összekuszálva irtam mindent és bocs érte!:)

2011. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Bocsi utolsó válaszoló! De valamit nem nagyon értek. Akkor most vagy 3. éves egyetemista? hogy 2012ben fogod elvégezni. És hogy fejezed be az egyetemet terhesen? levelező?
2011. nov. 17. 13:26
 17/18 anonim ***** válasza:
Jól értesz!:)2012 juliusában fog megszületni, addigra vége az utolsó év utolsó vizsgaidőszakának!egy pisit itthol maradok majd aug szept és okt ban megcsinálom a gyakorlatomat, és dec.ben államvizsgázom! nagyon sok ismerősom van aki hasonló modon szült volt aki első év elsőféléveben lett babás, és íg járta végig az elős évet,!az egyik csop.társamnak pedig két gyerkőce van, és nyugodtan tudja csinálni a sulit!:)
2011. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én korábban szerettem volna, de nem sikerült, így az elsőt 27 évesen szültem.

Most a másodikat várjuk, 30 évesen szülöm.


Annak idején anyukám is pont így volt, én 27, tesóm 30 éves korában érkezett. Akkor késeinek számított, most nem.


Több ismerősöm elmúlt 30-32 is, mikor az elsőt vállalta.

2011. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!