Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes genetikai uh, ami 4ds...

12hetes genetikai uh, ami 4ds is volt, a szonográfus azt tippelte hogy kislányom lesz! Volt már akinek ilyenkor meg mondták és be is jött?

Figyelt kérdés

Bár azt is mondta hogy egy kislányt nem igazán lehet össze téveszteni,max csak fiúnak lehet nézni..de fiút lánynak nem nagyon szokták nézni!

De még csak tippelni mert!


2011. nov. 19. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Naná, hogy csak tippelni mernek! :)

Az első babámnál megmondták a 12. heti UH-n, hogy talán lány lesz, az is lett.

Most voltam a másodikkal kombinált teszten és most is lányra tippelt a doki, ráadásul ha nem kérdezek rá, meg sem mondta volna :)

Ezt nem is tudtam, hogy a fiút nem szokták lánynak nézni, csak a lányt fiúnak (gondolom a k.zsinór miatt).

2011. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

12 hetesen sima UH-val a doki 100%-ra esküdött, hogy fiú!

Az is lett!

2011. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mar 12 hetesen mondtak, h fiu. Nem hittem, aztan 16 hetesen kiderult, h tenyleg az. Szoval igen, amr 12 hetesen meg tudjak mondani.
2011. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!