Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet valaki veszélyezte...

Mitől lehet valaki veszélyeztetett terhes?

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok, és azt írták NST után a papíromra hogy diagnózis: veszélyeztetett terhesség. Az Nst rendben, és eddig nem voltam veszélyeztetett, és nem is mondták most se hogy az lennék, csak rá írták. Lehet elírták? vagy mert az előző császár volt lehet azért?
2011. nov. 21. 09:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a vérnyomásom nem magas, 22 éves vagyok, nem vagyok sem cukorbeteg, és alulról még nem vizsgáltak meg hogy nyitva vagyok-e. Annyit tudok hogy mellső fali lepényem van, de nem hiszem hogy emiatt lennék.
2011. nov. 21. 09:27
 2/7 anonim ***** válasza:

ez tényleg érdekes! Talán tényleg csak a császár miatt.


Amúgy baba-mama eü állapottól függ általában a veszélyeztetettség.

Én is veszélyeztetett voltam, mert ikreket vártam, és biztos volt a császár. Nehogy már eleve veszélyeztetett legyek köv. terhességnél ezért!

Ne aggódj, biztos rendben lesz minden, vsz. csak óvatoskodnak.

Könnyű szülést! :)

2011. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így jártam. Voltam védőnőnél, nőgyógyásznál, mindenki azt mondta, minden rendben. 10.héten elmentem a háziorvoshoz beutalóért, akkor került rá a beutalómra először, hogy diagnózis: veszélyeztetett terhesség, és azóta minden papíromon rajta van.

Holnap megyek nőgyógyászhoz, meg is kérdezem majd, hogy miért, mert nem látom okát, főleg úgy, hogy a háziorvosom döntötte el?!

Szerintem kérdezz rá Te is.

13 hetes km

2011. nov. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a császár miatt. A veszélyeztetett terhesség mellett elvileg egy kódnak is lennie kell, ami jelzi annak az okát. Ilyen esetben az ok "a méhen végzett előzetes műtét".
2011. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem ma a védőnőt.

Azt mondta, ne foglalkozzak vele, azért írta oda a háziorvos, mert így több pénzt kap, mint egy sima kismamáért, és többen hívták már emiatt aggódva/sírva.

Na de az én helyzetem más, még az eleje, téged meg 36 hetesen riogatnak. Passz, de ha baj lenne, biztosan mondták volna! :)

A 13 hetes km

2011. nov. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, neked van igazad. Ma kérdeztem meg a védőnőt, és ugyanazt mondta, hogy ne aggódjak, csak azért írták rá mert így több pontot kapnak. (gondolom pont alapján kapják a pénzt) de akkor is felháborítónak tartom, hogy a kismamákat ilyesztgetik ezzel, mikor nincs semmi baj. Legalább közölnék az emberrel, hogy csak azért írják rá, mert több pénzt kapnak így.....
2011. nov. 23. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg elég gáz.. Kérdeztem is a védőnőt, nem feltűnő, hogy a doki minden kismamája veszélyeztetett?!

Na de ez van, tulajdonképp örülök is, hogy csak ennyi, és nincs baj a babáinkkal. :)

2011. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!