Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz anya lennék vagy csak...

Rossz anya lennék vagy csak egy hisztis p. a?

Figyelt kérdés
23 hetes terhes vagyok és mostanában elég ingadozó a kedvem. Olyan hülyeségeken kitudok akadni, mint például ha leejtek valamit... Tök hisztis tudok olyankor lenni és nem érdekel semmi és tök kiakadok néha azt kívánom bárcsak ne lennék terhes vagy bárcsak már március vége lenne és meglenne a baba. Bármi eltudom bőgni magam amióta terhes vagyok és ilyenkor csak leakarok feküdni és aludni szeretnék. Párom már sokszor nem tudja, hogy reagáljon ezekre a helyzetekre, mert bármit mond ugyis csak leordítom a fejét közbe meg nem tehet semmiről. Soha nem voltam ilyen soha nem hisztiztem semmin és annyira más ez az egész.
2011. nov. 21. 10:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A depresszió meg a terhesség alatt "hiszti" teljesen más tészta. Én a terhesség alatt is baromi depis volta,igy kijött szülés után is. Attól hpgy valaki "hisztis" a hormonoktól,az nem teszi valoszinűbbé a szülés utáni depressziót,ugynis utóbbi teljesen más hormonoktól tud kialakulni.
2011. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!