Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van petezsák de nincs embrio!...

Erika2693 kérdése:

Van petezsák de nincs embrio! Mért?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok és voltam hüvelyi ultrahangon de a doki csak a petezsákot látja ami 13,9mm-es.és az embriot nem látja.most elküldött laborba és annak az eredményét várjuk.szerintetek hanyadik héten látszodik az embrio?És sajnos jelentkezett nálam vérzés,barna folyás,és menstruácios görcsök.És azt lehet hogy tényleg nem lesz babám?ha valaki volt ilyen helyzetbe mint én kérlek segitsetek!várom a válaszokat!elöre is köszönöm.
2011. nov. 21. 16:06
1 2
 11/14 xStefix ***** válasza:
Ha bármilyen okból vigyáznotok kell, mert tapadási gond volt/van, illetve keményedsz, akkor legyetek óvatosak. Egyébként általában jelezni szokta a testünk, hogy szabad-e: ha kívánod, akkor vélhetően nem lesz baj. De mindenképp finoman, ez nem a hancúrpartik ideje. :)
2011. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszodat!
2011. nov. 24. 13:30
 13/14 A kérdező kommentje:
sziasztok! a terheségem vége csak missed ab-bal fejeződöt be sajnos! :( de a váloszakot mindenkinek köszönöm!
2011. dec. 8. 13:29
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :(
2011. dec. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!