Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesként...

Veszélyeztetett terhesként (mélyenfekvő lepény miatt) wellnessszállodában szabad fürdeni szerintetetek? 22 hetesként.

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
NEM!!! Elmehet a babó!!!
2009. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
usziba sem,és melegvízben pláne nem! elvileg még pezsgőfürdőben sem szabad (alhasi vérbőséget okoz mind)
2009. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!!!!!!!!

Valamint mélyen tapadó lepénynél ágynyugalom szükséges.

2009. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy nem szabad... de mélyen fekvő lepény miatt veszélyeztetett terhesnek számítunk?
2009. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad fürdeni, otthon sem, és wellneszszálodában meg pláne nem! Otthon is csak a zuhanyzás javasolt. Veszélyeztetett terhesként (mélyen fekvő lepény miatt) nekem még utaznom sem nagyon volt szabad, sem lépcsőzni, cipekedni, nem hogy wellneszbe menni!
2009. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Emiatt kórházban voltam a 23 héten vérzés miatt pedig feküdtem!!!!Ne csináld!!
2009. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én emiatt a 18. héten véreztem. Most 22 hetes vagyok és azóta szigorú pihenés! Szerintem ne kockáztass!
2009. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!