Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is küzd álmatlansággal?...

Más is küzd álmatlansággal? Mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon is tudnék aludni, csak az állandó gyomorégés és hányinger ebben még ülve is megakadályoz. Emiatt 24 órában általában 4-eet töltök alvással (azt is két részletben), így edződöm a szülés uténi időszakra. :)

Te kimondottan álmatlanséggal küzdesz vagy valami miatt nem tudsz aludni?


34 hetes ikres kismama

2009. máj. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elaludni nem tudok, órákig forgolódom az ágyban. Próbálok olvasni, hátha elálmosít, de nem mindig segít.
2009. máj. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hajjajjj.. Kb. 3 napja alig alszok valamit. :o( Lefekszem és órákig forgolódok. Aztán, ha végül elalszok óránként ébredek. (melegem van, pisilni kell vagy "csak" elzsibbadt a csípőm és fordulni kell) Sajnos már a párom is ki van, mert nem tud tőlem aludni, de Neki ugye mennie kell reggel dolgozni. :o( Biztatom, hogy már nem sok van hátra. :D (természetesen akkor majd a picitől nem fog aludni, de erre nem szoktam emlékeztetni :P .. )

36 hetes kismami

2009. máj. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
en a terhesseg elejetol nem alszom rendesen. felebredek ehsegre, fajdalmakra vagy csak siman pisire. 1 ejszaka 1x tuti, de mostansag lett ebbol 3 alkalom is ha epp ugy van.ez a trening a szules utanra :) kitartas
2009. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

N is így voltam, babám már 2-4 óra között ébresztett.Aztán estig semmi alvás!Ebbe csak az a gond, hogy nem pihened ki magad szülés utánra sem.A kórházban még jobban kifáradsz!Készülj egy ideig még nem fogsz aludni!!

9 hós baba anyukája

2009. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En se tudok aludni,2 -3 szor feläbredek ejszaka,eszek egy kis gyümölcsöt aztän visszafekszem,äs egy picit alszom
2009. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sírok vagy beleszarok a dolgokba
2011. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!