Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem szabályos kör alakú a...

Ha nem szabályos kör alakú a petezsák, hanem inkább hosszúkás, az mit jelent?

Figyelt kérdés
kb 5 hetes vagyok UH szerint.
2009. máj. 12. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Van amenyik orvos szerint ez bajt jelent, van aki szerint nem lényeges. Nekem 6 hetesen 24 mm-es elnyújtott petezsákom volt, az orvos meg akarta szakítani a terhességem. Elmentem egy másik orvoshoz, aki szerint pedig minden rendben volt. Most 9 hetes vagyok :)
2009. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem se kör alakú volt hanem inkább hosszúkás a doki semmit se mondott rá én nem aggódtam miatta egy cseppet se hogy nem éppen kör alakú és itt az 1 hónapos lánykám

2009. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor itt az ideje, hogy én is megnyugodjak. Nekem sem mondott semmit a doki, csak így utólag nézegettem az UH képet.
2009. máj. 12. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez az ultrahangos orvos kéztartásától is függ, meg hogy hogy helyezkedik el a méhedben a petezsák. Nekem pl bab alakú a képen, de benne van a kicsi Borsónk és dobog a szíve. Addig nincs gond szerintem, amíg szabályos alakja van. Vetélésemkor szabálytalan volt.

Ne aggódj, minden rendben! :)

2009. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!