Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos dr. Vadász Péter...

Milyen orvos dr. Vadász Péter tatai nőgyógyász?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom senki nem válaszol neked,pedig nagyon sokan járnak hozzá!Különben nagyon rendes,kedves és nem kér sokat a többihez képest,maszekon sem!Én nem vagyok a betege,talán 2x volt dolgom vele,de semmi rosszat nem mondhatok róla!!

2009. júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi szépen! :)

2009. júl. 21. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szintén a doktor úrhoz szerettem volna járni terhes gondozásra,voltam is nála de csak 2 alkalommal(az fizetős volt).A harmadik alkalom Szőnyben volt a kórházban sima rendelésen vizsgált meg.ÉS AZT A BUNKÓS STÍLUSÁT SOHA A BÜDÖS ÉLETBE NEM FELEJTEM EL!!!.Es itt fejeztem be vele,inkább jártam Tatabányára és itt nem volt orvosom,de akármelyik orvos is vizsgált engem,egyik sem volt velem bunkó,pedig itt nem volt fogadott orvosom.Dr.Málik Zoltán volt az ügyeletes amikor szültem és utána is több odafigyelést kaptam tőle és nem csak én hanem a többi kismama is aki akkor szült,mint azok az anyukák akik 60-70 ezreket kifizettek az orvosuknak...
2012. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!