Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismami vagyok és a...

29 hetes kismami vagyok és a bal mellem alatt olyan érzésem van szinte egész nap mintha zsibbadna ott valami. Van valakinek még ilyen érzése? Mitől van ez? A babó nyom ott valamit? 29 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen,csak este lefekvéskor.

én 32 hetes vagyok.jobb mell alatt zsibbadok:)

lehet nyom egy eret a gyerek.jó egészséget!

2009. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!!!

Remélem nem jelent gondot....

Kellemes babavárást!!!

2009. máj. 12. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! Én kb 2hó-ig szenvedtem, állandóan zsibbadt. a baba teljesen a bordám alá bújt, a doki mondta az uh-n.Minden jót! 40+3kismami
2009. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia én is 29 hetes vagyok, de még ilyet nem tapasztaltam, de mivel az első babám lesz félnék és megnézetném orvossal,de úgy látom az előttemszólóknak is van ilyen és megnyugtatnak akkor biztos nem lehet baj.További kellemes babavárást és jó egészséget mind a kettőtöknek!
2009. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!