Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik császárral szültek...

Akik császárral szültek azoknak mi volt az ok vagy a probléma ami miatt nem tudott természetes úton szülni?

Figyelt kérdés
Most vagyok 36 hetes terhes második babámat várom és nagyon félek a császártól szinte rettegek mert csak olyanokat lehet hallani hogy mennyire borzasztó utánna és hogy mennyire fáj!amúgy az első szülésem hüvelyi volt ott nem volt semmi gond!
2011. nov. 25. 10:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél a 36. hét közepén hátfájással és lázzal kerültem be a kórházba, 3 nap múlva SOS császárral született a kisfiam, mert nagyon rossz volt a vérképem, és nem mertek kockáztatni. Ennél a terhességemnél még csak fel sem merült bennem egy percre sem, hogy én császármetszéssel fogok szülni, végig rendes szülésre készültem. Ez 3 éve szeptemberben történt.

Most a második terhességem 29. hetében vagyok, és programozott császármetszésre készülünk az orvosommal. Ő ezt ajánlotta -és meg is győzött-, egyrészt az első szülésem körülményei miatt, másrészt meg azért, mert a két terhességem között sajnos volt egy spontán vetélésem, ami abortusszal végződött. Még nem tudtam felkészülni lelkileg, nagyon félek tőle, mert nekem -nem azért, mert elhagytam magam- nagyon sokáig, másfél hónapig tartott a felépülés, nehezen gyógyult a sebem, pedig nagyon profin megcsinálták, ráadásul nem tudtam szoptatni, mert semmi tejem nem volt, a fejem tetejére is állhattam volna, hogy legyen, de semmi, és valószínűleg ez az SOS császár miatt volt, mármint azért, mert ún. szülési sokk ért engem, és mert a 37. héten született meg a fiam. Most remélem, hogy a hugi nem akar előbb jönni, így szépen felkészülhetek a szoptatásra teával, bogyókkal, és minden rendben lesz.


Sok szerencsét Neked, kívánom, hogy -ha császárod lesz-, hamar felépülj!

2011. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nekem magas vérnyomás miatt inditott szülésem volt,ami normál szülésnek indult.csak semmit nem tágultam,emiatt császároztak.utólag kiderült,a kisfiam nem volt jól beilleszkedve a szülőcsatornába,igy nem szülhettem volna semmiképpen természetes úton.az első nap nehéz volt,de 1 hét múlva már vigan voltam,nem volt gond.ne félj a császártól,a lényeg,hogy a kis tündérkéd kint legyen és mindketten egészségesek legyetek.
2011. nov. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!