Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas lett a cukrom a 26...

Magas lett a cukrom a 26 hetes vérvételen.8. 0! Akinek volt így annak betudták állítani? Vagy végig kell diétázni?

Figyelt kérdés
Cukorgondozóba kell járnom :( és diéta. Ez így marad végig vagy be lehet állítani?? Mennyi idő?? :((
2009. máj. 12. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
szia!nem akarlak elkeseriteni de valószinüleg végig diétáznod kell majd,ha már 26 hetesen alacsonyabb a toleranciája a szervezetednek akkor a várandósság alatt ez már jobb nemigen lesz,nekem nem volt ilyen vészesen magas és mégis csak diétával tudom kordában tartani,ha már eszem valami szénhidrát dúsabbat akkor felkúszik és lassabban áll vissza.Amúgy ki lehet birni csak az első néhány nap nehéz én már második terhességemet diétázom,és a 25.hét óta nem hiztam egy dekát sem....kitartást és minden jót!
2009. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 34 hetesen voltam utoljára diabétesz szakrendelésen, előtte 3 hetente kellett mennem reggeli után kb 1 órával vért vettek, de a diéta segített kordában tartani.

Végig diétázni kell, illetve szülés után 6 héttel egy újabb terheléses vércukor vizsgálatot fognak végezni, hogy megmaradt-e a cukorbetegség!

Kitartás, nem olyan nehéz!

37 hetes km

2009. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

előzző válaszoló vagyok.vannak kórházak meg terhes gondozók ahol ilyen értékkel már inzulinnal nyomatják lefelé az értéket,addig jó mig a diéta elég hozzá.:)

üdv

32 hetes kismama

2009. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
AZ én dokim ennyivel már be is fektetne, úgyhogy szerencsés vagy, hogy nem kórházba kellett menned. Egyébként szerintem is végig kell diétáznod. Nekem 7.2 volt a terheléssel 30 hetesen, és így is diétáznom kell. De szerintem egyáltalán nem vészes.
2009. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt mondta a doki csinálnom kell mert különben kórház :(! De akkor csinálom rendesen! És ha kórházba kell menni mennyi ideig?? Tudja valaki ??? Ugye nem végig :(?
2009. máj. 12. 17:20
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem 10.6 volt, diétáztam végig, és nem volt gond. Azért a rosszban valami jó, összesen 1.5 kg-t híztam a terhesség alatt.
2009. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hú az tényleg sok de tök jó hogy minden rendben volt :)!
2009. máj. 12. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is diétáznod kell.Nekem is mosta héten csinálták az éhgyomri 6.1 lett, pont a határon a terheléses 6.2.Már erre azt mondta a védőnő hogy magas diétázzak.Majd holnap a doki megmondja.
2009. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért az még tök jó ám :).De jobb megelőzni a bajt!
2009. máj. 12. 18:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Rendszeres mozgás,diéta.A diétára adnak tippeket miket szaba,miket nem? Ha odafigyelsz nem fognak befektetni,és nem lesz baj.
2009. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!