Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki Unasyn antibiot...

Szedett valaki Unasyn antibiotikumot terhesség alatt? Ha igen, milyen problémára? Egészséges lett a pici?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a 19. héten kellett, mert a doki uh-on a vesémet is megnézte és nem találta teljesen rendben. A vizelet vizsgálatom is kimutatott bacikat. Szóval beszedtem, mert jobban tartok attól, hogy egy fertőzés miatt nagy probléma lehet. Bízom a dokiban és tudom, hogy csak olyat adna, ami nem árthat. Vagyis a fertőzés nagyobb gondot okozhat (még koraszülést is) mit egy pár tabletta.

Amúgy nem vagyok gyógyszerhívő, inkább az alternatív megoldásokat szeretem.

Most 24 hetes vagyok, a bébi jól van és remélem így is lesz. Csak pozitívan!

Sok boldogságot!

2009. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Nekem is a vesémre írta, 18 hetes vagyok, mert elkezdett iszonyatosan fájni a jobb oldalon! Remélem minden ok lesz Nálad és nálam is!

Talán azért vagyok ilyen parás, mert mióta tudom, hogy pocaklakóm van, azóta egy szem gyógyszert nem vettem be!

Sok boldogságot Neked/Nektek is! :)

2009. máj. 13. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!