Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnító krémet lehet használni...

Barnító krémet lehet használni terhesség alatt? Ha igen melyik márka a jó?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2%
Minek?
2009. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
ezekkel az abaj, hogy szinte mind foltosan barnít. használni igazából lehet, mert semmi olyan anyag nincsen benne, ami felszívódna a szervezetedben belőle. Inkább próbálj óvatosan napozni, most talán több időd van heverészni:-) legalább pihensz addig is:-) naptejet használj, és nyugodtan napozhatsz. én úgy csináltam, hogy 10-es faktorút használtam, meg volt egy 25-os faktorú, azzal kentem a hasamat külön. egyszer sem égtem el szerencsére! Boldog Babavárást! üdv egy 8 hós kisfiú anyukája
2009. máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Minek?: mert nő és barnábban jobban érzi magát. Nem kell "zárdába" vonulnunk a pocak miatt.


Kérdező: ha bőrradírral óvatosan megdolgozod magad, akkor elvileg nem leszel foltos. Bár terhesen semmit sem lehet kiszámítani. Márka: az a baj, hogy ezt csak próbával tudod meg.

2009. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet használni nyugodtan. Én csak nyár elején szoktam egy rövid ideig önbarnítós testápolót használni, amikor még vakít a fehér lábam. Aztán úgyis megfog a nap és később már nem kell. Szerintem jobb, mint kifeküdni a napra, a pocakodat akkor amúgyis védeni kéne. Nem a sugárzás, hanem a felmelegedés miatt. És arra nem jó semmilyen naptej. Én régebben Dove-ot, most DM-est használok.
2009. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3%

én első


Igenis minek? Süt a nap lehet napozni. Nem mondtam, hogy az ember hagyja el magát a terhesség alatt én is jártam fodrászhoz, kozmetikushoz. És napoztam.

Sokkal jobbat tesz egy várandósnak is (persze mértékkel) mint kenegetni magad.

2009. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Én használtam néha, arcra és nyakra. Minek? Mert szerintem jobban nézek ki, ha van egy kis szinem, és szerettem volna jobban érezni magam a tél közepén.

Dove-ot használtam, nekem nem volt foltos sosem, jól dolgozd el a bőrön, masszírozd be egyenletesen, jusson mindenhova elég.

2009. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Dove- önbarnítóval. Az nem büdi, mint a többi... A bőrszínednek megfelelően ki tudod választani 3 árnyalatból melyik a megfelelő neked. Szerintem az a legjobb, ami apró csillámokat is tartalmaz, mert az olyan szép mikor a nap rásüt! Én használom folyamatosan, mert a napra ha kifekszem annyira elkezd rugdosni a pici, mintha tiltakozna, hogy nem jó neki. Szolizni sem merek.

Jó barnulást!

27+6 hetes

2009. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egy kicsit félek a napozástól, viszont ha van egy kis színem (nem virít a hófehér lábam) jobban érzem magam. Szeptemberben fogok szűlni és nem akarnék egész nyáron hófehér maradni. Ezért gondoltam a krémre.
2009. máj. 13. 11:40
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

TÉNYLEG, HA MÁR A BÜDINÉL TARTUNK, ÉN BÁRMILYET HASZNÁLTAM EDDIG, KEMÉNYEN BÜDINEK ÉREZTEM MAGAM UTÁNNA KB 1 NAPIG. HASZNÁLNÁM, DE EMIATT INKÁBB NEM.

A DOVE TÉNYLEG NEM SZAGOS?

KINEK MI A TAPASZTALATA?

2009. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Én írtam a büdit....... És a Dove tényleg nem az. Még szerintem jó is az illata. Amúgy nekem is van itthon még 2 fajta amit a szaga miatt nem használtam el.
2009. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!