Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+4 hetes kismama vagyok! Ma...

37+4 hetes kismama vagyok! Ma hihetetlen feszült és ingerült vagyok! Nem birok egy helyben ülni sem mert az is idegesit! Az idötöl lehet vagy érzem, hogy hamarosan szülök? Más nem érzi igy magát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Rám a frontok vannak ilyen hatással!!!
2009. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vége felé én is eléggé dilis voltam, plusz ma még front is van.
2009. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hallottam a mai időjárásjelentésben, hogy ingerlékenységet okozhat a mai időjárás, a hideg front.
2009. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a múlt hetem volt ilyen, tiszta depi voltam, semmi sem volt jó.De én még csak 24 hetes vagyok.Most a héten már jobb azért, és én élvezem ezt az időt, hogy nincs olyan meleg.De biztos az idő is befolyásolja az embert, meg hát lehet hogy a szülés miatt is vagy már feszült.Lehet hogy közeleg a nagy nap.Nagyon irigyellek, szeretnék már ott tartani mint te.Szép szülést nektek.
2009. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!