Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért piszkál mindenki azzal,...

Miért piszkál mindenki azzal, hogy kicsi a hasam?

Figyelt kérdés
Szépen gömbölyödik a hasam, már egy normális nadrágom sem jön rám, így én büszke vagyok arra, hogy már látszik, hogy babát várok, de a környezetemben mindenki azt mondogatja, hogy hogyhogy még csak ekkora? Átlagos testalkatú vagyok, de mindig is hajlamos voltam hízásra. Ezért engem nem zavar, hogy még nem igazán híztam eddig. Viszont az emberek ilyesfajta hozzáállását rossznéven veszem. Főleg, hogy még csak a 19. hétben vagyunk, hát mit várnak?
2009. máj. 13. 13:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, nagyon úgy látszik, hogy az emberek nem tudnak miről beszélni a kismamákkal, ígyhát előhozakodnak a pocak méretével, meg a hízással, mert azt legalább látják.

Azért örülök, hogy nem csak engem bosszant, de igazatok van, valóban nem szabad ezekkel a dolgokkal túl sokat foglalkozni!

Köszönöm a válaszokat, és mindenkinek a legjobbakat kívánom, hasmérettől függetlenül! :)

2009. máj. 14. 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!