Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem sikerül az NST, akkor...

Ha nem sikerül az NST, akkor az baj? Mennyire fontos ez a vizsgálat?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok, ma voltam NST-n, de aludt a babám és emiatt értékelhetetlen lett a vizsgálat. Nem tudtam semmivel sem felébreszteni. Az asszisztens meg elég türelmetlen volt velem, mintha én tehetnék róla. A dokimat nem tudtam elérni, mert ma pont nem volt bent a kórházban.
2009. máj. 13. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem küldtek el sétálni? utánna megint megcsinálhatták volna a vizsgálatot. az én babám is aludt ma, de addig ráztuk, mig 2szer megmozdult, ennyi is elég volt.
2009. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőként mindenképp beszélj a dokiddal, lássa az eredményt. Meg fogja ismételtetni szerintem.

A baba ébresztéséhez pár ötlet: reggelire 2 kifli, 1 joghurt, 1 sportszelet (nekem ez vált be). Ha ez nem elég, akkor előtte kint is elkezdheted ébreszteni, amíg be nem hívnak, vagy ha ülve aktívabb, akkor kérd, hogy ülve csinálják az nst-t. Meg is fordulhatsz az nst alatt (amúgy is forgatnak). A dokim szerint a telefonból keressek magas hangú ébresztőt vagy csengőhangot, de nekem ez nem jött be. Ha kitapintod valamely testrészét, és ott picit "nyomást" gyakorolsz rá, akkor arra reagál és bemozdul. Ezeket csináltam eddig, sajna az én babám is az nst-n alszik a legjobban, folyton "szadizni" kell. :-(

2009. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi,ez nem ide való válasz!De az nst-én látni a babát is?
2009. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem, csak a szívhangot hallod.
2009. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Éhgyomorra voltam a vérvétel miatt, azt mondta az asszisztens, hogy majd az NST után veszi le a vért. :-(

Pedig vittem magammal kaját is, mert arra számítottam, hogy először lesz a vérvétel és utána az NST.

Kb. 20-30 perc jut egy betegre, és valószínű, hogy csúszásban volt az asszisztens, mert egyszerűen nem akart velem többet foglalkozni. Egyébként ütögettem a hasam, összegörnyedtem, de semmi magzatmozgás nem volt. Bezzeg amíg várakoztam, addig majd szétrúgta a babám az oldalamat!


Csak olyan hülye helyzet volt az egész, mert amikor kérdeztem - most akkor mi van, hogy nem sikerült a vizsgálat? Nem kaptam rá választ. És 30 perc után ki lettem penderítve...

2009. máj. 13. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért ezt szóvátenném a dokimnak, hogy hogy bánt veled az ápoló. Nekem is mindig elaszik amikor rakapcsolnak a gépre, de én tudom, hogy fekszik és a kis lábánál elkezdtem vakarni a hasamat és akkor erre általában megmozdul, lehet csikizi. Próbáld ki legközelebb!
2009. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!