Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is bajlódik folyással a...

Más is bajlódik folyással a terhesség első trimeszterében?

Figyelt kérdés
Sárgás színű sűrű folyásom van, gyógyszert, krémet elvileg ugye még nem lehet használni, majd csak a 12. hét után. De már nagyon kellemetlen és néha viszket is.
2009. máj. 13. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha viszket akkor orvoshoz kéne menni!!!Ő majd tud adni használható krémet,kúpot.Nem utolsó sorban a párodat is megfertőzhetted,amikor még nem tudtál a fertőzésről.

Egyébként lesz még rosszabb is a folyás,mármint több,nemcsak az első 12 hétre jellemző.


20hetes pocis

2009. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez fertőzés lesz, nem csak egy egyszerű folyás. Nekem a 6. hétben kellett használnom a canesten kombit, nem lesz tőle semmi baja a babának, de kérdezd meg a dokit, hogy ő mit javasol.
2009. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bizony lesz később is és akár több is ,nekem egyszer kikezelték 20 hetesen most megint van és nem is kevés már nagyon zavar,kb 2 hétig voltam nélküle azóta megint "élvezem" a társaságát...:S most 32 hetes vagyok
2009. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szerencsére nincs fertőzésem,viszont nagyon bő színtelen,szagtalan folyásom van,26 hetes vagyok.A dokim mondta ameddig nem tenyészik ki belőle semmi addig nincs baj.De tényleg nagyon kellemetlen,tisztasági betét nélkül meg se tudnék lenni.

Kellemes babavárást!

2009. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!