Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok és éjszakánkén...

35 hetes vagyok és éjszakánként szinte az összes csontom fáj. Amikor elfordulok oldalra, úgy érzem - majd szétesik a testem. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Főleg a csípőm, a lábfejem és a kezeiben fájnak a csontok. Nappalra enyhül. Már az is megterhelő, hogy éjszaka oldalra fordulok az ágyban. De 30 percnél többet nem is bírok az oldalamon feküdni.
2009. máj. 14. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
hát az vége az sajnos az ilyen rossz. én is igy voltam.
2009. máj. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem végig fájt a medencecsontom, oldalam, derekam a terhesség alatt. (Igaz, nagyon vékony vagyok keskeny csípővel, vékony a hasfalam). Minden mozdulatát éreztem a babának, és egyfolytában mozgott, ami főleg a vége felé rettentően fájt! Úgy éreztem, szétszakít, kitapossa a belső szerveimet, folyton "furakodott" oldalra, kifeszítette magát. Sokszor egészen felfúrta magát a gyomromba, alig kaptam levegőt éjjel, sehogysem tudtam feküdni. (Se háton, se az oldalamon).Iszonyú fájdalmaim voltak! Az utolsó időszakban csak állni volt kényelmes, se ülni, se feküdni nem tudtam.Szóval, küzdöttem vele rendesen, de megérte, végig kihúztam. Most meg már bánom, hogy vége, irigylem a terhes kismamákat...Akkor is ez a legszebb dodlg a világon!!!!
2009. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te nagyon szerencsés vagy, hogy csak most fáj mindened....Nekem a 20. hét óra vannak ehhez hasonló csípő és medence fájdalmaim. Állítólag nagyobb adag kalium bevitelével enyhíthető (én nem vettem észre javulást).


Üdv: 33 hetes

2009. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kalium = kalcium! (bocsi, előző voltam)
2009. máj. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az első babámat várom és ezért vagyok még tapasztalatlan.

2009. máj. 14. 09:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok, és reggelre mindkét lábam fáj végig, pedig ugye pihentetem, legalábbis éjszaka.Én arra gondolok, hogy megterheli a megnovekedett testsúlyom, 91 kg vagyok..
2009. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!