Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi csíkok vagy májfoltok?

Terhességi csíkok vagy májfoltok?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok,májfoltok jelentek meg a dekoltásomon,viszont viszket.Ez mennyire normális,lehet hogy nem is az?!A mell alatt és a hónalj alatt a melltartó vonalán lehet e terhességi csík,egyáltalán az szokott e kiszáradni,mert néha olyan.Este testápolóval kenem,de reggelre csúnyán kiszárad.Mit ajánlotok terhességi csíkok ellen,mikor már kezd kialakulni?Kérlek segítsetek!
2009. máj. 14. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én rákentem minden félét naponta többször (testápoló,babaolaj,terhességi csíkokra krém stb stb) arra jó volt hogy nem vakaróztam de ugyan úgy csíkosodtam továbbra is.Szülés után a nagy része halványabb lett de még kenegetem magam továbbra is hogy teljesen elhalványuljon az összes

2009. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én 31 hetes vagyok de még semmi csík,semmi barna folt:)nem tudom majd a szülés után lesz-e valami csík vagy valami...nemtudom
2009. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem májfoltos az arcom. Egyébként is nyáron ki szokott jönni, csak most még több helyen. Olyan, mint ha foltokban lenne az arcom lebarnulva. De nem viszket, sosem viszketett. Nem lehet, hogy inkább gombás fertőzés van a bőrödön olyan helyeken, ahol kevésbé tud szellőzni, mint pl mell alatt is?

Én babaolajjal és csíkosodás elleni krémmel kenem magam. A icim kezdett csíkosodni, akkor kezdtem kenni azt is, hasam is (még 12-13 hetesen) A cici továbbra is csíkosodott (bár lehet, hogy lassabban és kevésbé mint ha nem kentem volna) míg a hasam még mindig nem csíkosodik.


35 hetes gömbike

2009. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!