Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21+3 hkm vagyok,2 napja...

21+3 hkm vagyok,2 napja voltam gentikai UH-n, minden rendben volt, de még mindig nem érzem a baba rúgását. Babával minden a legnagyobb rendben van. Mért nem érzem?

Figyelt kérdés
első baba,és fiucska lesz.nyugtalanít,mert ahogy olvasom 17 hetesen már "mindenkinek" rúg.
2011. dec. 4. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen a testalkatod? A ducibb kismamák állítólag később érzik. Egyébként az is lehet, hogy érzed már, csak nem tudod, hogy ez az. :)
2011. dec. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
derékba vagyok kicsit erősebb,amúgy nem vagyok duci.apró finom valamiket érzek,de kimondott rúgást még nem,holott másnak ilyenkor már hevesen rúgdos a baba.
2011. dec. 4. 15:45
 3/6 Anikó1985 ***** válasza:
Szia! Nem feltétlenül éreznek nagy rúgásokat én példul kb. ilyenkor kezdtem el rendesen érezni őt, de ne aggodj, már érzed csak még picit mozog. Ha azt mondják minden rendben akkor rendben is van. Én is sokáig nem tudtam eldönteni, hogy most őt érzem vagy a beleim mocorognak. Boldog baba várást!
2011. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem rúg mindenkinek 17 hetesen. Én 20 hét után éreztem először, csak buborékokat. Pár hét múlva már apukája is érezte, ha a hasamra tette a kezét. Ne aggódj!
2011. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én 20+5 hetes voltam, mikor először éreztem, de az se volt egyértelmű, inkább olyan buborékszerű, vagy mintha egy idegrángás lenne, mint pl a szememnél szokott lenni. nekem is 1. baba, és nekem van túlsúlyom is. türelem, mindjárt tudat magáról!
2011. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az hogy sokan írják, hogy már 17 hetesen érzik, az nem azt jelenti, hogy baj ha te nem. Én 18 hetes vagyok de még én sem éreztem még. Ez egy türelem játék. :) Pedig már én is nagyon várom. Majd amikor nem is számítunk rá akkor fogjuk megérezni. Milyen jó is lesz.
2011. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!