Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes kismamik, ti hogy...

4-5 hetes kismamik, ti hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Én első babás vagyok és állandóan figyelem a testem és borzasztó türelmetlen vagyok :) szerencsére nem félek és pozitív vagyok, ezt mondom a pocakomnak is, de attól még az idő nagyon lassan telik :) ti hogyan kötöttétek le magatokat?
2011. dec. 7. 11:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
szia!én nem tudom hány hetes lehetek de azt tudom hogy 4-mm es petezsákom van!én szétunom az agyam gépezek,tv zek,főzök.nagyon meg erőtető dolgokat még nem merek csinálni mert nekem beültetéssel sikerült!ha van valami jó ötleted írj!!!
2011. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is lombikos vagyok, de dolgozom, így jobban le tudom kötni magam. De sajna sűrűn lógok a neten, meg jár az agyam...

Néha szúrkál a pocim, meg a szagokat erősebben érzem, néha cicim is érzem, de amúgy külön9s tünetem nincs.

2011. dec. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én closty-s vagyok, és majd csak 19én megyek ultrahangra. A héten itthon vagyok betegszabadságon, jövő héttől már dolgozom, remélem az sokkal könnyebb lesz és gyorsabban telik az idő :). de addig olvasok, most pl. elmegyek egy kicsit sétálni. de utankozom :) és unalmamban túl sokat foglalkozok a pocaklakómmal, holott lehet, hogy még nem kéne :) szerintetek?
2011. dec. 7. 16:17
 4/12 anonim ***** válasza:
5 hetes vagyok, itthon vagyok 2,5 éves kisfiammal gyesen. A nagyobb ovis, úgyhogy gyorsan és tartalmasan telnek a napjaim.
2011. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én tegnap tudtam meg, hogy babás vagyok. Van egy 17 hós kislányom. Attól kérdezném, akinek van nagyobb. Lehet emelgetni a gyereket? Nem lesz baja a pocaklakónak? Merthogy muszáj emelgetni.
2011. dec. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy 25 hós Kiscsajszim és most várom a következőt. 4+2 hetes vagyok. Én ugyanúgy emelgetem a Lányom is, nem tudom nem megtenni, ha felkéretőzik, próbálok karból emelni, ennyi a különbség. Attól, hogy terhes vagyok őt is ugyanúgy el kell látni, kádba be-kipakolni, etetőszékbe betenni, stb.
2011. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4-5 hetesen még azt sem tudtam, hogy terhes vagyok! Én 7-8 hetesen tudtam meg, de nekem gyorsan teltek a napok, ugyanúgy dolgoztam, ugyanazokat csináltam szinte, mint előtte! Hétvégén kirándulások, stb.! Ha mindig a terhességen járt volna az agyam, főleg 4-5 hetesen, bele is bolondultam volna!
2011. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én elég korán rájöttem, mert jöttek a jelek és meg sem jött. Ma kezdem a 6. hetet. A PCOS-m miatt a doki jól rám ijesztett, hogy akkor örüljek, ha jó magas a HCG és a progeszteron szintem. Megcsinálták, a HCG-m 2x akkora mint ezen az 5. heti maximum. Csak 19-én megyek orvoshoz, addig próbálok nem ezzel foglalkozni, általában sikerül. Lekötöm magamat, főzök, dolgozok, filmet nézek, olvasok. És maximálisan hiszek benne, hogy minden rendben lesz.
2011. dec. 10. 16:03
 9/12 anonim ***** válasza:
4 hetesen már voltak terhességi jeleid?
2011. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fájt a mellem, és émelyegtem (ki is tart, bár a mellérzékenységet már megszoktam). Nem várt előtt 5 nappal pozitívat teszteltem, igen.
2011. dec. 10. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!