Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes babás vagyok, és...

20 hetes babás vagyok, és iszonyatosan fáj a jobb csípőm. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
7 éve volt egy sportsérülésem, akkor benyomódott a farkcsontom, szerintem ez okozza valamilyen módon, de már az elviselhetetlen fájdalom kategóriánál tartok, wc-re sem tudok leülni, székre csak fél fenékkel. Volt így valaki? Ha igen, mi volt a megoldás?
2011. dec. 8. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek is ez volt, fájt a csípője irdatlanul, 25 hetesen. Trombózist diagnosztizáltak nála és kórházban volt meg vérhígítót kapott.


Reméljük, h a tiéd tényleg csak a sérülés kihatása, de ennek ellenére el kéne menned mielőbb a dokihoz.

2011. dec. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ajjaj..

én most bevetettem a nehéztüzérséget, keményen rátornásztam a csípőkörnyékre, és enyhült némileg... persze dokihoz elmegyek vele, csak addig valahogy maradjak életben...

2011. dec. 8. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves sorstárs!

Én is 20 hetes vagyok,és nekem is fáj a csípőm,csak nekem a bal oldalon!Kíváncsi vagyok én is,hogy mitől lehet.Sokan azt mondják,hogy a baba nyom valami ideget,és talán attól.

Szerintem meg ez a későbbi szakaszban lehetséges,amikor már nincs annyi helye.Egyszóval nem tudom én sem,hogy mitől fáj,de ha törökülésből kinyújtom a lábam,akkor fáj csak igazán!:(

2011. dec. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudd meg, hogy a terhestorna bevezető, és pár (najó, jópár) extra csípőgyakorlat (lightosabb aerobic-mozdulatok) csodát művelt velem. Közben nehéz volt, de utána érezhetően javultam. Igaz, sánta vagyok még, de nincs az a kibírhatatlan fájdalom, és le tudok ülni rendesen wc-zni :). Áll az eszem, hogy lenyomjak még egy adagot délután. De holnap reggel tuti, és rendszeresíteni fogom.
2011. dec. 8. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!