Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennek mi az igazságalapja?...

Ennek mi az igazságalapja? "Az a jó, ha hányingerem van, mert akkor tudom, hogy a baba jól van. "

Figyelt kérdés

Ez a második ilyen kijelentés, amit a héten olvastam bizonyos fórumokon.

A másik úgy szólt, hogy ha a kismama rosszul van, akkor a baba jól.

Ezek miféle megállapítások? Valóban így van?


2011. dec. 10. 22:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Volt már pár terhességem, születtek gyerekeim, voltak vetéléseim. De! Amik megmaradtak és baba lett belőlük,azoknál iszonyú rosszul voltam, amik elmentek azoknál pedig nem voltam rosszul,szinte elmúltak a tünetek. Onnan sejtettem,hogy baj lesz.. és lett is. Most újra babás vagyok és eléd sz@rul vagyok,úgyhogy érzem,hogy most nem lesz-lehet semmi baj.
2011. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 11. 21:37
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy a hormonok miatt van a hányinger, tehát csak jót jelenthet!

De ez nem jelenti azt, hogy ha nincs hányinger, akkor feltétlenül baj van.

Pl. anyósom egyik gyermekével sem volt rosszul, de mégis egészségesek mind a ketten. :)

2011. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!