Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek igaz a "savanyút...

Szerintetek igaz a "savanyút kívánsz-fiad lesz, ha édeset-akkor lányod" elv? Ez kinél hogy vált be?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 17:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Felváltva ettem a kovászos ubit és a mignon-t,fiam van :)
2011. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Kilószámra faltam a citromot. Lányom van, ahogy szerettem volna.
2011. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Sósat, és buborékos italokat kívánom nagyon, fiam lesz :)


Az édeset egyáltalán nem kívánom, de sosem szerettem igazán.

Inkább azt mondanám, hogy a fűszeres kajákra gerjedek, és csorog a nyálam ezekre.


Kólát sem ittam soha rendszeresen, most innám, de nem teszem, mert tudom nem jó.

2011. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nálam édes szájúbb ember kevés van, de érdekes, hogy egyik terhességem alatt sem ettem egy falat édességet sem! 2 lányom van :)
2011. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Fiammal, zsíros kenyér lekvárral, savanyú ubival és porcukorral, hetekig ezt ettem más nem kellett, ezután pedig rengeteg csípőset.

Lányommal nagyon sok narancsot, és szintén csípőset, gyomrom mindkettővel égett:)sok volt a savam.Viszont terhesség elején egyikkel sem hánytam csak picit émelyegtem.

2011. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Első terhességem alatt egyszer semvoltam rosszul, savanyút ettem állandóan (mindegy milyet)De azért a csokitorta is menő volt!Nagyon hegyes volt a hasam!Soha nem égett a gyomrom,


Lányom lett 4 cm-s fekete hajjal! :)


Második terhesség!

4.héttől-16. hétig rosszul voltam,savanyút ettem (sajtos tejfölös tészta csípős ecetes almapaprikával) :D, megint hegyes a hsam,nem ég a gyomrom...


100% hogy lány lesz megint! :)


Szóval ez nem mérvadó szerintem :)

2011. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Csak savanyút és erőset ettem sőt mi több zabáltam :) Olyasmit is, amire ha ma ránézek már rosszul vagyok. Lányom lett és imádja a savanyút :) Az édeset nem.
2011. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Savanyút kívántam, és kislányom lesz :)
2011. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Terhességem előtt nagyon édesszájú voltam naponta megettem egy tábla csokit.Terhességem első 3 hónapjában rá sem bírtam nézni az édesre csak sósat ettem jó sok savanyúsággal.Most már mindent megeszek!Kislányom lesz!
2011. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Első babám fiú lett, és a csemegeubit kívántam, most folyamatosan édességen élek, és megveszek érte, de az Uh szerint megint kisfiú lesz!Szerintem nincs köze hozzá.Anno anyum kovászos ubit, és savanyú káposztát kívánt lány lettem.A húgomnál meg a barackkompótot, és a cseresznyebefőttet.Szóval vannak ellentmondások:)
2011. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!