Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek igaz a "savanyút...

Szerintetek igaz a "savanyút kívánsz-fiad lesz, ha édeset-akkor lányod" elv? Ez kinél hogy vált be?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 17:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
én a sós kukit-puffasztott kukoricát mártogattam tejszínhabba... de egyébként ilyen extrém kajákat a 12.hétig ettem, utána inkább az édesre váltottam. Nem zabáltam persze, de nekem is kellett minden nap egy nagy bögre kakaó, és délután két falat csoki. Ez már harmadjára történik meg velem, és a harmadik kisfiamat várom!! :)
2011. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Az elején savanyút kívántam,most már jöhet bármi:).Kisfiam lesz.
2011. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Szia. Első terhességemnél rengeteg savanyú uborkát ettem, és a csípős kajákat kívántam: fiam lett. Második terhességemnél mindenevő voltam, az édeset ettem a sóssal: fiam lett. Most pedig csak a csokit eszem, és az édeset: ismét kisfiút várok. Első terhesség problémamentes volt, se hányinger, se szagundor, szinte semmi tünet. Második terhesség, egy kis émelygés és ennyi. Most pedig a 15hétig hánytam, szédültem, 8hetesen bevéreztem, és minden nyavaja előjött. 19hkm
2011. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én meg mindkettővel ugyanazt ettem, az első lány, a második fiú.
2011. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
én végülis mindent kívántam első terhességem alatt is meg most is,de az édességet sokkal jobban és szinte állandóan.kislány mindkettő.egyik még a pociban.ami babonák még bejöttek.kerek poci mindkétszer,terhesség végén,vagyis uccsó 2 hónapban gyomorégés=hajas baba,vizesedés(azt mondják lánnyal vizesedik a kismama)
2011. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én kovászos uborkára ettem a gumicukrot:D

Amúgy az egyik válaszoló írta:

semmi émelygés-fiú,hát nekem semmi bajom nem volt és kislányom lett:)

Viszont csak az utolsó héten égett a gyomrom, a lányom a sok hajasbaba kisfiú közé született 3 szál hajjal:)Még most is rövid neki:)

Vegyesen kívántam az édeset és a savanyút, a sósat csípőssel, pedig azt sosem szerettem, most sem szeretem.

Viszont terhesen rákaptam a sóskára, a rakott káposztára és a tökfőzelékre.Ezeket előtte ki nem állhattam, most meg imádom:)

11,5 hós kiscsaj anyuja

2011. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

csúcsos volt a hasam, nem kerek, pedig a kerek hasat írják a lányokhoz.

Egyik rokon csajnak kerek, terebélyes pocakja volt és fia lett.

2011. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Nálam nem működött a dolog. Egyik héten csemegeuborka savanyú-káposztával, másik héten 1 liter jégkrém...

Aztán jött a GDM, és ugrott a jégkrém... Néha majd' megvesztem érte!

Egyébként kislányom van.

2011. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én mind két fiammal a sós,csípős fűszeres húsokat kivántam,és savanyúság levet ittam.A lányommal mindennap csokit ettem,most megint a fűszeres húsok a menők és uh szerint is fiam lesz megint.


30hkm

2011. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!