Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fiú akkor savanyút kívánsz,...

Ha fiú akkor savanyút kívánsz, ha lány édeset?

Figyelt kérdés
Még az első trim-ben vagyok, s nem tudom a nemét, de már nagyon kíváncsi vagyok. Fiús, lányos anyukák mit kívántatok?Minél több tapasztalat érdekel, még ha babona akkor is!
2011. máj. 23. 20:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

szia

én állandóan salátát ettem mert mást nem bírtam.

és kislányom van.

de ha babonát akarsz 10 nőböl 5 nek bejött az hogy

ha kerek volt a hasa lánya lett mint nekem is

és a kínai fogantató naptár szerint is kijött hogy lányom lesz

és hát babona ide, oda nekem bevált mind.

sőt karika gyűrűre tettem még anno a hajszálamat és a csuklómón KÖRZÖTT ami lányra utalt.


szóval minden kislányra utalt és lett is :)

2011. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Állandóan csípőset kívántam, édeset pedig egyáltalán nem, pedig alapvetően édesszájú vagyok. Kisfiam lett.

A kozmetikusom pedig azt mondta, hogy nagyon megszépült a bőröm, biztos fiam lesz :-) az lett!

2011. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

nekem van lanyom is meg fiam is!

en a lanyommal a savanyu uborkanak a levet ittam annyira kivantam a savanyut mindenki mondta fiu lesz aztan szuletett egy gyonyoru lanyom:)

a fiammal meg allandoan a fagyit ettem akarhol voltunk ahol meglattam egy fagyist muszaj volt vegyek kulomben roszul lettem volna ha nem ehettem belole,a hutombe sorakoztak a fagyik:) szoval nalam forditva volt:)

2011. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

lányomnál: undorodtam a hústól

fiamnál: mindent kívántam egy percig

most (neme:?): kívánom az édeset és a savanyút, a favorit a kovászos uborka paradicsommal

2011. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Világ életemben a sós nasikat szerettem,nem voltam sosem édesszájú. Sem csoki,sem sütemény,egy évben egyszer ettem kb sütit.

Amikor várandós lettem,furcsa volt,hogy nem tűntek el a polcról a chipsek,de a cukrászdába vezető utat majdnem minden nap megtettük.

25 kilót híztam (50kg-ról indultam).


Lányom lett.

Most 6 hetes terhes vagyok,egyenlőre az édes dolgok és a sós dolgok is egyaránt jól esnek.


De más okokból most fiút érzek (csak megérzés!!!)

2011. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én édeset kívántam lányom lett.
2011. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

20:28-as vagyok,az egyik válaszadó írta,hogy megszépült a bőre,mikor a fiával volt várandós.

Na,nekem meg pont a lányommal az volt,hogy tiszta ragya lettem, nagyon csúnyán néztem ki.

2011. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Olyan jó, hogy ilyen sokan írtok, s nem szóltok le! Szívesen olvasom mások tapasztalatát!Várom a többi kívánóst is:)
2011. máj. 23. 20:32
 9/23 anonim ***** válasza:
már miért szólnánk be? :)
2011. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
En alapvetoen edesszaju vagyok, mertekkel. Lanyommal ecetes uborkat ettem egyfolytaban, sok zoldseget, zoldsegsalatat leontve citromlevel, hasam formajabol mindneki 100% tippelte hogy fiu..lany lett. (Mivel magas vagyok a hasam csucsosodik). Most fiut varok a hasam formaja ugyanolyan mint a lanyommal, viszont enni zoldseget nem tudok majdnem eggyaltalan enni mert olyan savam lessz hogy nem birom. Meg nem is kivanom. Viszont edesseget annyit eszek, ettem hogy ennyit egesz eletemben nem.. Egy cigany asszony kartyabol josolta meg mielott megtudtam volna mi lessz hogy biztos fiam lessz most (a josno bejott).
2011. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!