Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a Gravida és...

Mi a különbség a Gravida és az Elevit között? Melyik a jobb? Igaz hogy az Elevitet szedők többet híznak?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én előszőr a gravidát szedtem, és sajnos mindig hánytam tőle, mindegy volt hogy mikor vettem be / reggel-délben-este, evés elött-közben-után/.váltottam az elevitre és jobban lettem.a hízásról meg annyit, hogy szerintem ez többnyire alkati kérdés.én nem hízok semmitől :( / pár kg pedig jó lenne /22hetes kismama
2008. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Barátnőm szülés után elkezdett nagyon fogyni (Gravidát szedett) és az orvos ajánlotta helyette az Elevitet, hogy hizzon tőle pár kilót.. Azóta vissza is szedett 3 kilót!:-)Én is hiztam tőle, abbahagytam. Nem csak ez a két vitamin van. Amúgy (Brüsszelben lakom) itt Belgiumban már be is tiltották az Elevitet. Én 21 hetes kismamaként a Lenkei vitamint szedem.. nekem bevált.
2008. márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia. Én gravidát szedtem,az elevittől székrekedésem volt, meg a védőnő és a doki szerint, az elevittől rengeteget lehet hízni.Erről nem tudok semmit, bár amelyik ismerősőm elevitet szedet ténleg sokat hízott, függetlenül attól hogy milyen alkatú volt.Nekem a gravida be vállt, 36.hétbe vagyok 8 kg-nál tartok, a 30.hétig 5 kg volt rajtam most az 5 hét alatt jött rám 3 kg ez volt a legtöbb hízás egybe. Sok sikert
2008. márc. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A barátnőm is Elevitet szedett, 26 kilót hízott a terhessége alatt.
2008. márc. 27. 12:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem az elevit hizlal hanem a benne lévő b vitaminok az étvágygerjesztők az pedig a gravidában meg minden terhesvitaminban benne van. Ha valaki odafigyel az evésre nem hízik sokat:-)))
2008. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem a vitamintól hízik az ember, inkább alkatfüggő. Én az Elevitet szedem, 31 hetesen 9 kilót híztam, ahhoz képest, hogy a 18. héttől ánynyugalomra vagyok ítélve, nagyon keveset mozoghatok, szerintem nem olyan sok!
2008. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

miért nem értitek meg végre, hogy nem egy vitamintól fogtok hízni?ha hajlamos vagy a hízásra lehet hogy besegít, de ha nem, mindegy mit szedsz, eszel.

boldog babavárást mindenkinek

2008. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem az elevittől híznak meg azok akik meghíznak. csak arra fogják. én eddig 7 kg-ot híztam 31 hetesen és a teherbeesés előtt is és azóta is szedem. Ez csak Vitamin!
2008. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szeritem is alkati dolog! Èn is Elevitet szedek, és a 17. hétben vagyok, eszem rendesen, eddig csak 1 kg-ot híztam.
2008. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Így van,nem az Elevittől hízunk.Én 16. hétig 1 kg-t híztam, végig szedtem az Elevitet.Sokan esküsznek a Gravidára,nekem az Elevittől nem volt bajom.Gravidáról annyit tudok,hogy kevesebbeknek okozott székrekedést!
2008. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!