Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a Gravida és...

Mi a különbség a Gravida és az Elevit között? Melyik a jobb? Igaz hogy az Elevitet szedők többet híznak?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 11:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A második válaszolótól szeretném kérdezni,hogy miért tiltották be az elevitet a belgáknál?

Mert a statisztika szerint híztak tőle,vagy más oka volt?

Én a nagyobbik lányommal is azt szedtem,és most is,de sem a baba nem volt nagy,sem én nem híztam sokat.

Én inkább ezeknek a szereknek a mellékhatásaitól félek,mint minden tabinak gondolom ennek is van.

De,ha csak esetleg a magas vitamin,és ásványianyagtartalom miatt hízik valaki tőle,akkor az szerintem sem a gyógyszertől van hanem,hogy sokat eszik,mert jó étvágyat csinál.Nekem az egyetlen mellékhatás amit éreztem,hogy nem tudtam aludni tőle,de napközben veszem be,így nincs gondom vele.Nehéz eldönteni melyik terhes vitamin a legjobb az biztos.Én az újakban nem bízok egyáltalán,mert amit most istenítenek,azt pár év múlva betiltják,mert arra jönnek rá,hogy mennyi gondot okoz,arra lesz elég hozzá a tapasztalat.Az elevitbe is csak azért bízok,mert már elég régóta forgalomba van.Hát nem tudom,talán az lenne a legjobb,ha a táplálkozással mindent be tudnánk vinni amire szükség van,és akkor nem lenne szükség ezekre a bogyókra.

Nade ez is lehetetlen....

Boldog babavárást mindenkinek.

2008. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia. Én Elevitet szedek, 25 hetes vagyok és 5 kg-ot híztam eddig. De nekem is van olyan ismerősöm aki azt mondta, hogy sokat hízott az Elevittől. Hát nem tudom valóban attól, vagy ez is alkati kérdés.
2008. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én 16 hetes vagyok, terhesség előtt 1 hónppal már szedtem az elevitet minden nap. Semmit nem híztam még mai napig, pedig nem volt túl sok hányásom.

Szerintem nem a vitamintól hízunk.

2008. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!