Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes leszek és nagyon...

39 hetes leszek és nagyon várom már hogy a babám megszülessen! Más 39 hetes kismama is van ezzel? Én már türelmetlen, ingerült és feszült vagyok! Már legszivesebben mennék szülni!

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia


Én holnapra vagyok kiírva. Már nagyon mennék én is szülni. Ingerült, türelmetlen vagyok. Meg tegnap óta nagyon lusta, mindentől elfáradok és egész nap csak aludnék. :)

Tőlem mindenki kérdezi, hogy mikor szülök már, itt az ideje.

Engem ez a meleg idő is teljesen kikészít. Te hogy vagy ezzel?

De már csak tényleg napok kérdése és itt lesz a baba!!!!

Könnyű szülést

2009. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 39 hetes vagyok, de én nagyon jó elvagyok így még mindig. Persze várom a talit a babócával, de még maradhat bent, nem szenvedek csak ritkán, mert a súly miatt nehéz a mozgás, de ettől függetlenül élvezem még mindig a várandósságot :)

Kitartás, nincs már sok!

2009. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia! A tegnapi napot én is nehezen viseltem minden nehezen ment! Ez a meleg kikészit engem is!

Nekem elég mocorgos még a kisfiam sokat fészkalodik a drágám:D!

Könnyü szülést kivánok nektek:)!

2009. máj. 18. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is hasonlóan érzek. 31-re vagyok kiírva, de úgy érzem már nem bírom tovább. Melegem van, fáradt vagyok, alig tudok mozogni, ráadásul mindig mindenki azt kérdezgeti, hogymikor szülök már. Mintha ezt én dönteném el :-)


Mindenkinek könnyű, problémamentes szülést és jó babázást kívánok!

2009. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sziasztok!

én is 39 hetes vagyok és már nagyon nagyon szeretnék szülni. Elegem van h mindenki hivogat h megszültem már? miért feltételezik h nem szolnánk..

Egyik hajnalban előbb 20 perces majd 10 perces fájások jöttek, mire felkeltem h lesz vmi arra elmult. Ennek már 3 napja,Meg 1 hete volt 3500 gramm, szoval félek h oriásbébi lesz.Ugy érzem örökre terhes maradok....

2009. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!