Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy gondban vagyok! 3....

Nagy gondban vagyok! 3. babyvel vagyok 11 hetes terhes. Mindenki hülyének néz, hogy a mai világban hogyan merünk 3 gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
6 éve még lombikra jártunk,mert nem maradtam terhes,azt mondták spontán soha nem is leszek,hát mindhárom spontán terhesség..5 éve gyesen vagyok,csak a férjem keresetéből élünk,hitel a házon és az autón is.szóval mit tegyünk?
2009. máj. 18. 14:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne törődj senkivel.Mikor mi a 3.babát vártuk,akkor is hülyének néztek,mert mi is tele vagyunk adóssággal,a férjem munkanélküli volt.Aztán lett munkája és közben cukorbeteg lettem,tele mindenféle bajjal és becsúszott a 4.baba.Már lemondtam róla,mert én világ életemben 4 gyermeket akartam,akartunk!Na,mit gondolsz erre mit szóltak?Az én családom biztatott,a férjemé meg nem mondom miket mondtak,az ismerősökről már ne is szóljak semmit!Aztán megszületett az én gyönyörű egészséges kis kincsem,ami bearanyozza az életünk.A többiek már nagyobbak,őnekik mások már az igényeik,de mindegyik kiskorú még!Imádom őket,az életem értelmei!Nem lennék egész nélkülük.És ha jönne még egy,őneki is ugyanúgy örülnék,mint a többinek!Tehát,minden jót kivánok,egészségben neveljétek fel mindegyik gyermeket!

2009. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van egy 3,5 éves kisfiam meg egy 15,5 hónapos lányom. Meg volt két vetélésem. Mind a négy tehesség csa gyógyszerrel sikerült. A kisfiam tavaly nyáron cukorbeteg lett. Szeptemberben egyszer nem vigyáztunk és terhes lettem. Sokat gondolkodtunk mi legyen, de mikor láttam a szívét dobogni sírva jöttem ki a dokitól, hogy nem tudom elvetetni. Nálunk is mindenki lehurrogott, hogy a mai világba, meg beteg gyerek mellé minek, de nem foglalkoztunk vele. Mi neveljük fel nem más. Most bármikor szülhetek és nagyon várjuk a kicsit. NE FOGLALKOZZATOK MÁSOK VÉLEMÉNYÉVEL. Én is azt szoktam mondani, hogy ahol kettőnek van mit enni, ott a harmrdik sem fog éhenhalni. Minden jót, és boldog baba várást.
2009. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is 11 hetes terhes vagyok, szintén a 3. bébivel! :)

Nekünk nincs hitel se az autóra, se a házra, bár még saját házunk sincs, anyukám nagy családi házában lakunk Vele együtt. Jobban örülnék ha lenne sajátunk, akár még hitellel is, de sajnos nincs. Amennyit ki tudnánk havonta fizetni hitelre, ahhoz sok tőkét kérne a Bank és nekünk nincs tőkénk sem.

Most én is gyesen vagyok. Ez a 3. meglepi baba és nagyon várjuk.

Tudom én is, hogy nem szabad foglalkozni másokkal, de tartok Tőle, hogy mit fog mondani majd az én szülőm és a párom szülei. Még nem mondtuk el, nem mertük.

De szeretni fogjuk és az igaz, hogy hónapról hónapra élünk, de mindent meg tudunk venni amit szeretnénk, nem szűkölködünk. Érzem és tudom, hogy jó döntés volt megtartani és alig várom, hogy nagycsaládosok lehessünk.

2009. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak biztatni tudlak. Mi négyen vagyunk testvérek, s csak engem és öcsémet tervezték a szüleim. A két húgom meglepi volt. Szegény szüleimet folyton cseszegették, ráadásul a 3. és 4. gyerek között apa is munkanélküli lett. Mégis megszületett a legkisebb. Anya azt mondta: ha a másik három megszülethetett, miért döntenék én máshogy a 4. sorsáról?

Kamaszként én se nagyon vártam, pláne, hogy anya akkor nagyon nyűgös és hisztis volt, de mikor megszületett, minden más lett. El sem tudom képzelni, milyen lenne az életem egyedül vagy csak öcsémmel. Mi imádjuk egymást és a mai napig nagyon szoros kötelék van közöttünk.

Egyébként is azt vallom, hogy az olyan gyerekek, akik nehezebb körülmények között nőnek fel, nagyobb felelőségérzettel fognak rendelkezni, toleránsabbak, alkalmazkodóbbak lesznek másoknál.

És a Sors úgy hozta, hogy mikor a Kicsi 3 éves lett, mindkettőjüknek lett munkájuk...


Mi még az első babát várjuk, de kettőt tervezünk. Az én álmom a három gyerek, de párom szintén fél, csak az anyagiakat látja. Azért még reménykedek, hátha ikrek lesznek a következők:-)

Neked pedig kitartást és boldog, gondtalan babavárást kívánok!

22 hetes pocis

2009. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak rátok tartozik. Egyébként pedig azt szokták mindani, hogy ahol jut 4 embernek ott jut 5-nek is! Ne aggódj, várd Őt szeretettel és minden ok lesz!

Sok boldogságot!

2009. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a férjem azt mondja mindig h ahol egy elfér ott kettő is, ahol 2 ott 3 is... stb. És ti abban az előnyben vagytok, h nem kell már sokmindent megvennetek, mert talán maradtak a tesókról. Másnak is van hitele, ne törődj senkivel. És elég faragatlanok (már bocs) egy gyerek érkezésének örülni kell és nem rosszérzést kelteni a szülőkben!
2009. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!