Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi vált be terhesség...

Kinek mi vált be terhesség alatti náthára, torokfájásra?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne több ezer ft-os megoldást írjatok!
2011. dec. 21. 17:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mikor éreztem, hogy kezdek beteg lenni, Oscillococsinumot kezdtem szedni. Ez homeopátiás szer influenzás tünetekre, a Stodal szirup meg köhögésre jó. Torokfájásra is van homeós szopogatós tabletta, de nem jut eszembe a neve.
2011. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
stodal szirup, esetleg kamillás gőzölés mézes tea, meleg fürdő?
2011. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Tantum verde:1200 FT méz,citromlé összekeverve és foghagymát reszeltem bele.
2011. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Az a bajom ezekkel a homeós szerekkel, hogy lassan hatnak és nem is válnak be igazán:(

Nem érnek annyit, amennyibe kerülnek.

2011. dec. 21. 17:58
 5/21 anonim ***** válasza:
Akkor mézes tea, inhalálás gőzölgő kamilla tea felett, toroköblítés, gargalizálás sós vízzel. Más lehetőség nincs sajnos terhesen.
2011. dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

torokfájásra tökéletes, ha kb 1 dl vízbe vagy 2 kiskanál sót keversz és azzal gargarizálsz!Tudom, nincs jó íze, de nekem hetekig el szokott húzódni a torokfájás,ezzel 1-2 nap alatt elmúlik!

Szoktam még ilyenkor venni pemetefű cukorkát gyógyszertárban,nem drága, mivel gyógynövényes ne várj tőle varázsütésre enyhülést, de jó!!

A sós víz viszont nagyon jó, tényleg!

E mellet méz, meleg tea, fokhagyma minden mennyiségben!Kend pirítósra, egy gerezdet vágj föl több darabba, hogy nyelhető legyen, és reggel,délben,este kapj be vízzel, mint a gyógyszert.

Készíts fokhagyma levest,jó forrón, pirítóssal az is nagyon fini.

Most ennyi jutott eszembe, nekem ezek mindig bejöttek!

2011. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kedves első, szerintem a Homeogene 9-re gondolsz (torokfájásra), most épp én is ezt használom. A sós vízzel való öblögetést javasolják még, de arra még valahogy nem vitt rá a lélek.:D Ellenben nyakalom a gyümölcsöt (mandarin, narancs, zöldalma, kivi), a mézes-citromos teát és a fokhagymás pirítóst és reménykedem, hogy nem lesz rosszabb.:) Kedves kérdező, mielőbbi jobbulást kívánok! 34 hkm
2011. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Sok folyadek. Kakukkfu tea, mezzel, citrommal. gargarizalas sos vizzel. sok alvas.
2011. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már jó 1 hónapja náthás vagyok és a torkom is fáj...

Megcsináltam az elöbb a fokhagymás-citromleves-mézes koktélt. Remélem, hatásos lesz, mert elég nehéz lenyelnem.

Iszom mézes hársfavirágteát, ami ugye nyugtató is és fejfájásra is jó.

Este még öblögeteg sós vízzel.

Köszi mindenkinek!

Kellemes Babavárós Ünnepeket!!!

2011. dec. 21. 18:15
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi, a sok alvás nem megvalósítható 2 rosszcsont mellett.
2011. dec. 21. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!