Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel óta fáj a jobb oldalam....

Reggel óta fáj a jobb oldalam. Lehet éjjel meghúztam, vagy elfeküdtem? Volt ilyen nektek? 20 hetes vagyok. Ugye a baba ettől még jól van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is fájdogált az oldalam, és rájöttem, hogy akkor fáj, ha a hasam alatt nem támasztom ki kispárnával. Nagyon oldalra húz a pocakom, és húzza az egész gerincemet!

Kipárnázom mindig azon az oldalon amelyiken fekszem, és azóta megszüntek a fájdalmak!!

Csak macerás, amikor megfordulok a másik oldalra, de ki lehet bírni!!

Hátha ez neked is segít!!

Üdv: 22+1 hetes kismama:)

2009. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem beleírni, hogy természetesen éjjel, amikor alaszom!!! Bocsi!
2009. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tényleg olyan érzés mintha az összes jobb oldali izmom fájna, tuti rosszul fordultam, pedig nagypárnával támasztom ki magam. Remélem hamar elmúlik.
2009. máj. 19. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!