Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utalhat valami bajra ha...

Az utalhat valami bajra ha csak ritkán, és keveset mozog a babám?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok, és már a kezdetektől nagyon keveset mozog a babám.Amúgy minden rendben van vele, rendszeresen nézzük uhán.De csak néha napközben bejelentkezik rúg egy párat, meg mocorog, és ennyi.Ismerősöm meg mondja hogy ő szinte egész nap érzi hogy ébren van.Nem értem.
2009. máj. 19. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Önmagában ez nem gond. Minden baba más. Az én fiam se ugrált állandóan a pocakomban. Amikor meg lyen meleg volt, pláne nem. Időnként már úgy könyörögtem neki, hogy csak egyet rúgjál Manó...akkor egyet rúgott és kész, pihizett egész nap. Igazából nekem később ficánkolt többet.
2009. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,semmi gond. Nekem a lányom folyton ficánkolt "odabenn", a fiam meg, volt olyan,hogy 2 napig meg sem moccant. Már elmentem az orvoshoz is,azt hittem valami baj van,de minden rendben volt, a doki azt mondta: lusta:)) Aztán,mikor megszülettek,a lányom a nyugodtság mintaképe volt,a fiam meg egy örökmozgó.:))Szóval ez minden babónál más.
2009. máj. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 20. 08:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ebben a cipöben jártam. Aztán a 28 héttöl egyre intenzivebb és erösebb lett, most a 34.héten pedig érezhetöen lustább. Már nem rug, inkább csak nyom, de azt néha ilyesztöen. Nagyon el tud deformálódni a pocak. Nálam a 28-33. hétig volt nagyon mozgolódós. Szerintem nálad is hasonló lesz. Néha én is megilyedtem amikor csendesebb volt. Ez természetes, mondhatni anyai reakció!:)

2009. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!