Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire utalhat az erős szagu...

Mire utalhat az erős szagu vizelet? 14 hónapos a kislányom és pár hete erős a szagu a vizelete, okozhatje ezt az is hogy keveset iszik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez lehet attól, hogy keveset iszik! Itass vele több folyadékot!
2010. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a baj az hogy nem hajlandó inni.Születése ota gond nálunk az itatás etetés. Sajnós hiába kináljuk gyakran fojadékkal(tea, tej, viz, gyümölcslé) nem akarja inni.Ijenkor öszeszoritja a száját vagy elszalad, sírni kezde, de nem iszik!
2010. nov. 1. 12:40
 3/12 anonim ***** válasza:

akkor azért vidd el a dokihoz eg vieletvizsgálatot csináljanak, nehogy vmi baci leygen a vizeletben, egy kis fertőzés.

és ez is lehet akkor, ha keveset iszik. próbáljatok ki többféle színes csörgő poharat vagy szívószálasan inni, bár gondolom már sokmindent megpróbáltatok, más ötletem nincs.

először csak fújjátok a vizet vagy teát vagy gyümilét, hátha élvezi, hogy bugyborékol.

2010. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lhet azért is, mert keveset iszik, de azért is, mert húgyúti fertőzése van. Ha már napok óta ilyen, vidd el holnap orvoshoz!


Ha nem hajlandó innni, akkor adj neki olyan gyümölcsöket, amik lédúsak, vagy leveseket, főzelékeket.

2010. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat!
2010. nov. 1. 21:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem akart inni, de a szívószállal bugyborékoltattam és aztán meg is szívja, vagy van, mikor kanállal adogatok neki.
2010. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A szívószálas ötlet jó és működik nálunk is. Ezen kívül a sós ropi jött még be (eszik, a sótól szomjas lesz és iszik, nem sokat, de legalább iszik). Vettem csavaros macis szívószálat imádja
2010. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kezdtél el valamilyen vitamint szedni. Nálunk attól lett erős szagú a vizelete.
2010. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy a D vitamintól is lehet szerinted? Mert nálunk is ez van, 16 hós kisfiú, azóta érzem furának a vizelete szagát, mióta újra elkezdtük adni neki a D vitamint, de a védőnő szerint attól nem lehet

ő iszik rendesen

2010. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a D vitamintól nem volt szúrós szagú a vizelete. Én még szoptatok és akkor vettem észre, hogy fura szagú a vizelete, mikor elkezdtem multivitamint szedni.
2010. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!