Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukormentes rágógumi felnyomha...

Cukormentes rágógumi felnyomhatja a vércukorszintet?

Figyelt kérdés
Ch diétán vagyok és elrágtam egy cukormentes rágót aztán mikor kiköptem megmértem a cukrom és olyan magas volt mint még soha,lehet a rágótól?
2009. máj. 20. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A cukormentes rágótól nem megy fel a cukor,hiszen én is mindig rágózom!Valami más lehetett az oka!

2009. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor nem tudom mi lehetett az oka,a reggelim ugyanaz volt mint máskor és 6,5 felett sosem szokott lenni most pedig 8,5 volt.
2009. máj. 20. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet idegesebb voltál,mint máskor,az időjárás is hozzá tesz,meg az is,hogy mozogtál-e vagy reggeli után csak pihiztél!És ne izgulj a 8,5 még nem olyan sok!Arra vigyázz azonban,hogy 10 felé ne menj!

Jó egészséget!

2009. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,még 8 sem volt soha,kb másfél óra múlva pedig már 3,9 volt,nem tudom mitől volt.köszi a választ!
2009. máj. 20. 13:33
 5/5 candykiller ***** válasza:

bakker, jo neked...

nekem monst 23,5 volt a semmitol...: ||

jah am nem, én folyton rágozom:)

Az energiaital (cukormentes) kifejezetten le visz ia cukrod:)

2012. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!