Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis dolog ez? Magzatmozgas?

Normalis dolog ez? Magzatmozgas?

Figyelt kérdés
19 h km vagyok es kb 3 hete erzem a picit! 2 hete erzek mar rugasokat is! Szombat este nagyon aktiv volt a tegnap delelot is rugdosodot de delutan mar csak piciket es ma is csak halvanyan mintha ereznek egy egy rugast! Szivhangja eros csak zavar hogy nem rugdos erosen! Meg van helye es azert nem ezem? Vagy mi lehet? Kerem irjatok! Dokinal csutortokon voltam , minden rendben volt!
2011. dec. 26. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ne,aggódj! még nagyon pici a babád,én még csak ilyenkor éreztem előszőr,és volt,hogy 1-2napig alig éreztem a rugdosást.
2011. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
sokan ilyenkor még nem is érzik, nyugalom.
2011. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Te minden nap egyformán élsz?

Szerintem nem.

Mindenkinek vannak aktív, és passzív napjai.

Neki is.

Ezt befolyásolhatja az idő, az étel, a holdállás, meg minden kutyafüle.

Szóval nyugi.

2011. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mikor erosodik a mozgas! Mintha kevesebbett es gyengebben mozogna! Megvan a napi 10 mozgas! Es tegnap megneztuk uh- n. Csak aludt!
2011. dec. 28. 08:41
 5/11 anonim ***** válasza:

18+5 hetes voltam, amikor először egy akkorát odarúgott, hogy azt hittem leszakad mindenem. Aztán 2 napig semmi, csinálhattam én bármit, nem adott magáról életjelet....

Felhívtam a védőnőm, hogy nézzem szívhangot.. Megbeszéltük, hogy 10 perc múlva mehetek, mielőtt leraktuk a telefont oldalba rúgott, azóta sem egy aktív baba..:)

Ne izgulj!:)

2011. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma reggeli utan irto mozgekony volt....csak nemmannyira eros mint eddig vagy lehet en nem erzem ugy vagy feljebb mentnes nemmolyan pici pontba rug hanem nagyobba es elterul az ero! Nem tudom! A lenyeg hogy mozgolodik
2011. dec. 28. 09:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt úgy, hogy reggel felkeltem és már megszoktam, hogy akkor ő még alszik. Na de délután még mindig nem mozdult meg. Azt hittem baj van, mire méltóztatott megrebbenni:))) Azóta 4 éves:)))
2011. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még nem számolják a magzatmozgást ilyenkor még nem kell.Valakinek ilyenkor még nem is mozog...Harmincvalahanyadik héttől kell számolni már nem emlékszem.
2011. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne figyelgesd magad!!!!!!!!! Élvezd, hogy terhes vagy. Akkor is kevesebbet mozog, mikor valaki stresszes. Nekem aznap mikor államvizsgáztam 2008-ban, akkor 26 hetes voltam és aznap egyszer sem mozdult meg, mert egész nap ideges voltam. Másnap már nyugodt voltam és megint mozgott. De múlhat fronttól is meg még egy csomó mindentől. De az a lényeg, hogy ez abszolút normális.
2011. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyugi!Csak pici még ahhoz,hogy tényleg erőteljesen, normálusan érezd a mozgását vagy őt magát!ahogy nő a súlya minden erőteljesebb lesz!:)

39 hetes kismamusz:)

2011. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!