Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség vége felé kb...

A terhesség vége felé kb mennyi kilót nyomhat a lábban és kézben lévő víz?

Figyelt kérdés
37+2 napos vagyok és én is vizesedek. főként a lábam bokától lefele. nem indokolja az étkezésem a 2 hét alatti 3 kiló hízást. most ennyit hízott a baba amit kétlek vagy az ödéma játszik ennyire a kilómra. Egyszerűen rosszul vagyok ha ráállok a mérlegre.Ez már úgy érzem nem normális.
2009. máj. 21. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

pár decit, egy litert, de el van osztva a sejtekben, az egész testben egységesen. a többi, amennyivel nehezebb lettél az a magzat víz, a baba súlya, plusz méhlepény, meg amennyit felszedtél a jó étvágy miatt :)

ja és a tejcike :)

hát olyan 5 kiló zsírban és vizesedésben az nem oylan gáz, ha nagy a hasad akkor tuti sok a magzatvíz, 2-3 liternyi is lehet, a baba a terhesség végén olyan 3-3 és fél kiló, átlagosan 10-12 kilót szed fel egy anyuka szerintem, ha egészségesen él, de ez is genetikai adottság. Azt mnodják kai vékony, keskeny csipőjü, annak nagyobb lesz a pocija, mert csak előre tud jobban terjeszkedni, de volt mégis olyan vékonyka osztálytársnőm, akinek normál méretü babája volt, nagyon keskeny volt a csaj, és az előre csucsorodó hasa önmagában mégis kicsike volt, valszeg nagyon kcisi helye ovlt a babának, valamiért nem tudott annyira tágulni a csajszi, meg lehet a magzatvize is kevesebb volt.

Remélem ha babás leszek jó nagy pocim lesz, az sem érdekel ha fáj :)

2009. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Én 37 hetes vagyok, 63kg-ról indultam és most 83 kg vagyok. 2 hónapja vizesedek, de mostanra olyan szintet ért el, hogy a lábaim olyanok, mint egy elefánté. Ahányszor ránézek, komolyan mondom sírni tudnék.

Én úgy érzem, hogy a lábaimban legalább 2-2 liter folyadék van, és a testem többi részén elosztva legalább 5-6 liter plusz.

Az ujjaim dagadnak és zsibbadnak, a jegygyűrűm már csak a kisujjamra jön fel, az óraszíjamat 2 lyukkal kellett kiengedni.

Nekem volt olyan hét (24. hetes voltam), hogy 2 kg plusz jött fel!!

Csak azt tudom mondani: kitartás!!!! Bár én már néha nagyon kivagyok bukva, mert már nehéz ezt a 20 kg-ot cipelni. Mindezek ellenére élvezem a terhességet, de már jó lesz ha megszülök... :-)

2009. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát nekem is borzalmasan néz ki. a lábam főleg. a felpolcolás meg egyáltalán nem segít. csak hülyét kapok, hogy 15 kg-ot "engedtem" meg magamnak hízásnak és már 19-nél vagyok és nem tudok ellene mit tenni.Ráadásul ma talált a védőnő egy kis cukrot a vizeletemben. eddig semmi probléma nem volt, a hülye AFP kivételével.

Ez egyszerűen borzalmas, rosszul vok.

2009. máj. 21. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én 3 hete szültem,.Hát megértem a problémádat, én is nagyon vizes voltam, .Őszintén bevallva, amikor megszültem és a baba meg a lepény, meg a magzatvíz mennyiségét leszámoltam, akkor kb 6 kg -val lettem könnyebb.Utána még , és még most is van víz bennem,.De egy hete mértem meg magam, és azóta 5 kg megint lejött, és nem fogyózom.A lábam is kezd apadni, nagyon vastag volt a bokám, a combom, a karom.Azt mondta, az orvos, kb két hónap még a víz úgymond lemegy rólam,ill a vizesedés.Szóval, a lényeg,hogy a vizesedés, nyomhat, kilókat.3-4 is, de a szülés után meglátod úgy is.Jó kitartást, és boldog babavárást.
2009. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!