Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pcos vagyok. Nagyon félek,...

Pcos vagyok. Nagyon félek, hogy nem lehet babám. Clostyt kell szednem. Véleményetek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Ne aggódj, én is pcos-s vagyok és most 20 hetes kismama. A hormonjaim mondjuk rendben voltak, csak az uh-n látszódtak a ciszták. Clostit szedtem 1 hónapig, a köviben mikor nem szedtem sikerült a baba. Nekem a closti a 19. napra tette a pé-t

Sok sikert a babához!

2009. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ne félj!Én is kőkeményen pcos voltam,ugyanezeket gondoltam.Olyan súlyos volt,h egy évben egyszer volt spontán peteérésem.A kezelés alatt 2 szer jött létre terhesség(1 év alatt),elsőre korán elment,úgy elviselhetőbb volt.Most pedig olyan "jól" sikerült a kúra,h 15 hetes ikres kismama vagyok.Sok szerencsét!
2009. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ne félj,ne is gondolj ilyesmire!!!Én is pcos voltam,viszont egyáltalán nem reagáltam a gyógyszeres kezelésekre.Nagyon jó orvos kezeibe kerültem,egyszer csak azt mondta " nem szórakozunk tovább..." és hamarosan megműtött,eltávolították a cisztákat.A műtét 2008 márciusában volt,áprilisban pedig megfogant a kisfiam!!!!Azóta már 4,5 hónapos vasgyúró lett belőle,itt alszik mellettem :)

Látod,itt máris három pozitív esetet olvashattál,nem lehetetlen pcos-ként teherbe esni!

Sok sikert és majd hónapok múltán írd le ide,mi történt,hogyan alakult veled kapcsolatban!Üdv

2009. máj. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is pco-s vagyok-voltam,és sajnos,mindkét petevezetékem elvolt? van záródva,,lényeg,nekem 2003-ban volt a műtétem mikor kivették a cisztákat akkor derült ki hogy semmi esélyem hogy természetes uton teherbe essem!!!Jártunk lombikra is de nem sikerült,teljesen elkeseredtem és már megbeszéltük,hogy örökbe fogadunk egy babyt,és a beültetés után 3 hónappal spontán teherbe estem,ráadásul iker terhesség,igaz az egyik baby felszívódott,a nagylányom 5 éves,aztán spontán rá 2 évre megfogant a kicsi lányom,és most 12 hetes terhes vagyok a 3.babyvel,minden orvos aki látta a leleteimet azt mondja,hogy ez CSODA!!!Szóval csódák vannak és nem is 1 x.fel a fejjel,lesz babád neked is csak ne görcsölj rajta!!!
2009. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ketteske ***** válasza:
100%

www.avivamodszer.hu


A barátnőmnek pár hetes torna után magától tüntek el a cisztái! Egy próbát megér!

2009. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást nagyon aranyosak vagytok.
2009. máj. 22. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!