Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamak,...

Vannak itt olyan kismamak, akiknek ovulacios teszttel jott ossze a baba?

Figyelt kérdés

Konnyen ment? Mennyi ideig tesztelgettetek, amig baba lett?

Sikerulhet mar akar az elso honapban, ha mindketten egeszsegesek vagyunk?


2009. máj. 21. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia.Mi 11hónapig próbálkoztunk mire összejött a baba,de sajna a 6.héten elvetéltem:( A doki azt mondta,hogy 2hónap szünet után próbálkozhatunk újra,és nem bíztuk a véletlenre vettem ovutesztet és már a 2.hónapra terhes is lettem és már 8.5hónapos a kisfiam.Nálunk az időzítéssel volt a gond,nagyon okos ember volt aki kitalálta ezt a tesztet:D

Üdv

2009. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 ketteske ***** válasza:
Szia! Nekünk is elsőre összejött az ovu teszttel a baba, és fiú. Szerintem viszon ugyanannyi esély van fiúra is meg lányra is, ha 2 naponta szexeltek a pé környékén. Igaz, hogy a fiúk gyorsabbak, de ha elötte 1 vagy 2 nappal szexeltetek, akkor bármilyen lassúk is a lányok, már ott várakoznak az érett petesejtnél. Tehát az ovuláció napján indult fiúkat bőven megelőzik. Csak akkor van nagyobb esélyük a lányoknak, ha + napon és utána nem szexeltek, de azt meg nem biztos, hogy kockáztatná az ember, ha már nagyon babát akar.
2009. máj. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!