Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diaphyllin-t jo, ha szedem 25...

Diaphyllin-t jo, ha szedem 25 hetesen? Reszletek.

Figyelt kérdés
Karacsony elott alhasi gorcseim voltak, a sajat dokim nem volt, de egy masik, szinten tapasztalt orvos megvizsgalt es mondta, h a baba nagyon lent van, valszeg a tempom miatt ( karacsony, kicsi gyerek, egyetem vizsgaidoszak..stb). O adta ezt a gyogszert, ha kezdenek kemenyedni, gorcsolni menjen azonnal. Azota pihenek sokat, de ma fajdogal a hasam es voltak kemenyedesek is. A sajat dokimmal meg nem beszeltem, es sok kulonbozo velemenyt olvastam errol a gyogszerrol. Van, aki mar szedte? Tapasztalatok? Koszonom!!
2012. jan. 1. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egy hétig szedtem amikor a kórházban voltam 33 hetesen. Nekem azt mondta a dokim, hogy ez haskeményedésre és vízhajtónak is jó. Hazaengedés után már nem kellett szednem, mert elmúltak a keményedésim és kicsit apadtak az ödémáim is.
2012. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!