Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány hetes volt, amikor...

Ki hány hetes volt, amikor elkezdett vásárolni a babájának?

Figyelt kérdés
Én arra értem, hogy 20 hetes kismami vagyok, és egyszerűen semmit sem tudok neki mit venni! Nem tetszik semmi! Attól félek az utolsó percre hagyok majd mindent.
2009. máj. 22. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:

A 20. hét után kezdtem én is vásárolni. Most 31 hetes vagyok és még mindig nagyon kevés dolog van. Csak néhány kis ruhácska, amit "nem lehetett otthagyni". :) Sajnos az anyagiak is befolyásoltak. De úgy néz ki, jövő héten mindent meg tudunk venni ami eddig kimaradt. Kiságy, babakocsi, pelenkázó, ruhák, cumisüveg stb. stb.

Szóval szerintem még nem késtél el semmivel!

Boldog pocakosodást!

2009. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
SZIA! én 28 hetes vagyok, most hozattam le a héten a padlásról a ruhákat apával.:)(ugyanis már van 2 nagy gyerek)átnézni, milyen állapotban van, de még venni nem vettem én sem semmit, babonából, de majd már most!! mert ma léptem a hetedik hónapba, és igen lassan én is azt érzem, inkább legyen meg, nehogy kifusunk az időből. én csak szerényen használt dolgokat tudok majd venni, babakocsot stb, úgyis van még ezer dolog, amit ujat kell, és nem lehet spórolni vele, hát én nagyjából így vagyok.
2009. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én 16 hetesen kezdtem el ruhácskákat vásárolni, komolyabb dolgokat (babakocsi, kiságy) még csak nézegetek. Én veled ellentétes mentalitású vagyok, szinte minden tetszik, bármit megvennék ha tehetném. :)

Ha az anyagiak engedik, nyugodtan várjál még, nézegess körbe (pl. hétvégén nyílik egy új bababolt Bp-en, Kismama magazinban 20%-os kedvezményes kupon), ha viszont apránként tudod csak megvenni a dolgokat én lassan hozzáfognék a helyedben, mindenből egy kicsit! Boldog babavárást és jó vásárolgatást!

2009. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 37 hetes vagyok és a 20.héttől kezdtem el vásárolgatni, szépen minden hónapra be volt osztva, hogy ne legyen egyszerre nagy anyagi teher.

Ha a boltokban nem találsz kedvedre való dolgokat próbálkozz interneten vagy turikban.

2009. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én 20 hetesen,azaz mult héten kezdtem el a vásárlást.Vettem babaruhákat,babafésűt,vízhőmérőt,ételmelegítő+sterilizálót (ez most akciós a brendonban).Megkaptam a sógornőmtől a kiságyat,meg pár babaruhát.Eddig ennyi,de én fokozatosan veszek mindent,mert egyszerre anyagilag sok lenne.
2009. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én 28hetes és 3napos vagyok,nekünk már meg van minden.Igaz,hogy csak azért mert sok mindent kaptunk újonnan ajándékba,de még így is egy vagyon volt amiket mi vettünk meg.Sajna ha ezt a sok mindent nekünk kellett volna beszerezni sztem még most is kellene vásárolgatni,nagyon drágák ezek a babaholmik:(Most ott tartok,hogy lassan elkezdem kimosni és kivasalni a ruháit+a babakocsihuzatot.Mert nem tudom mi lesz ebben a nagy melegben:(
2009. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Akkor csak én gondolom úgy hogy ráérek! :-)) 29 hetes vagyok, van egy majd 2 éves fiam, igaz, hogy lány lesz a kistesó, de szerintem felnől ő is kékbe meg zöldbe, meg barna ruhákba is. Jó veszek neki egy két lányos színt is, de az egész ruhatárat nem fogom lecserélni, a babakocsi is marad kék. Én még úgy érzem várok 2-3 hetet az apróbb dolgok beszerzésével. De szerintem mindenki maga érzi mikor kell elkezdeni vásárolgatni! Első babánál hamarabb jön az érzés az tuti!! :-))

Boldog babavárást mindenkinek!!!

2009. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 33 hetesen, mert nem szeretek vásárolni úgy általában, ráadásul a lakásunk is kicsi volt. Még korainak tartottam előtte berendezni a baba dolgokat, viszont azt sem akartam, hogy úgy nézzünk ki, mint egy raktáráruház. Viszont terhesség elejétől különítettem el a bankszámlámon kelengyepénzt havonta, hogy ne egyszerre kelljen. Kinéztem neten, hogy mit hol akarunk megvenni, két kiruccanásra egy nap alatt megvettünk mindent, pedig még mi is cseréltünk egy-két felnőtt bútort.

Nem akadályozott a nagy pocak a késői vásárlásban, sem a babaszoba berendezésben, minden kész volt, mire a gyerek megszületett.

2009. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!