Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióma alakulhat ki a terhesség...

Mióma alakulhat ki a terhességgel együtt? Vagy inkább mégegy embrió lesz belőle?

Figyelt kérdés
Tegnap a 6 hetes Uh-n a doki azt látta h van egy élő embrió a méhemben ami 4 hetes és 4 napos,szive is dobog...de van a méhemben mégegy sűrűbb vérellátottságú pici valami.Decemberben és márciusba voltam Uh-n és nem volt semmi miomám.Soha.Mi lehet?
2009. máj. 23. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az is baba lenne ,szerintem már azt is látta volna az orvos. Talán ciszta, miért nem kérdeztél rá az orvostól részletesebben. Vissza kell menned 2 hét múlva? Mert akkor már kiderül hogy mi az és mi a teendő?. Addig is ne idegeskedj azzal csak ártassz magatoknak.
2009. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hetesen derült ki a terhességem és párosult egy 5X6 cm-es!! göbbel, majd a 12 hetes ultrahangon a baba nőtt szépen a göbnek pedig hűlt helyét találták (természetesen nem ugyan az az orvos)
2009. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kérdeztem a dokit,és láttam h többször is visszatér vizsgálat közben is arra a részre.Legalább 4-szer.

Azt válaszolta h ne foglalkozzunk vele,majd elválik.

És hogy lehet h ott valamiért vastagabb a méhnyálkahártya.Mert csak azt lehetett látni h vastagabb.

Nem lehetett göböt látni sem cisztát.

Nahát én is aztmondom h majd elválik.

Köszönöm lányok a biztatást.

2009. máj. 23. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet egy kis vérömleny, ez sokszor van, álltalában 1 vagy 2 hét alatt felszivodik, lehet töle pár csepp vér is. ha mioma akkor se baj ha nem nöl a babával együtt. majdnem minden 5. nönek van ls nem is tud rola.

egy egészségügyis.. ne aggodj, ha baj lenne a doki elöbbre rendelt volna vissza.

2009. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm egészségügyis
2009. máj. 23. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!