Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2012 Karácsony előtt vesztette...

2012 Karácsony előtt vesztettem el a 18. héten az iker-babáimat,2010 Karácsony előtt is a 18. héten az első gyermekünket. Lombik 5 éve, kivizsgálások. Azért nem adom fel a harcot, hogy Nekik legyen esélyük visszatérni hozzám. Szerintetek őrültség?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 13:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem, nem őrültség!

Ez nagyon nehéz lehet. Ráadásul 18 hetesen mind a három babát. Nem mondtak semmit az orvosok, hogy esetleg vmi genetikai oka lehet?

Kívánom, hogy minnél hamarabb sikerüljön az álmotok és egészséges babátok szülessen!

2012. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, minden egyes támogató, együttérző mondat

segít! Aranyosak vagytok!

2012. jan. 5. 20:38
 13/20 anonim ***** válasza:

Miért lenne őrültség.Az lenne az őrültség ha lemondanál a babáról.Nekem is a 18. héten derült ki hogy nem él a baba, meg kellett szülnöm.Teljesen azt éreztem amit Te, teljesen előröl kell kezdeni ilyenkor mindent, és az is igaz hogy ebben a helyzetben csak is magadon tudsz segíteni, hiába a család, ők nem tudhatják mit érzel, és nem is segíthetnek.

Engem csak az tartott életben hogy amint lehet ismét terhes leszek.Hát erre épp egy évet kellett várnom, iszonyú nehéz volt.De aztán csak pozitív lett a tesztem.És ezzel nem csak a kisfiam költözött be a pocakba, hanem a félelem is a fejembe, hogy mi lesz....De azért a szívem mélyén éreztem hogy minden rendben lesz, és így is lett, azóta már elmúlt két éves.

Bár a sok rossz(előtte volt egy hét hetes vetélésem is)nem múlt el nyomtalan, valahogy megmagyarázhatatlanul itt van velem, ezen sosem lehet túllépni, a mosolyom már nem lehet olyan mint a vetélések előtt, de a fiam mindent megér.

Kívánom hogy mihamarabb sikerüljön a baba, és sok kitartást kívánok Nektek.A történtekhez pedig annyit hogy nagyon sajnálatos hogy át kellett kétszer is élned, de reméljük az élet tartogat még sok szépet számodra, számotokra.

2012. jan. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a támogatást és sajnálom hogy neked is át kellett élned azt, amit ép ésszel felfogni sem lehet, nemhogy végigcsinálni...

Örülök, hogy a kisfiad boldogságot hozott az életedbe, remélem nekem is megadatik, csak tudod te is, az idő hatalmas ellenség ami ellen nem lehet harcolni...a várakozás írtja ki az emberből a türelmet, pedig erre nagy szükség lenne mindig...kivárni, míg újra lehet majd lombikozni, de előtte a sok kivizsgálás most még kb. 0,5-1 év lesz... DE NEM ADOM FEL.....ÉRTÜK!!

2012. jan. 6. 12:54
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom a történteket :(

Velem is megesett, nekem 1korai vetélésem volt nyáron sajnos. Most 15hkm vagyok, és nehogy felad!! Én sem adnám fel!! Minden jót neked!

2012. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
egyáltalán nem őrültség:) kívánom h sikerüljön!:)
2012. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igyekszem, csak az idő ellen nehéz harcolni. :-(
2012. jan. 10. 20:38
 18/20 anonim ***** válasza:
Azóta megoldódott? Véralvadási faktorokat vizsgáltak Nálad?
2012. dec. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Van azóta siker? :)
2016. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mi a helyzet azóta?

2016. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!