Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama akinek a...

Van olyan kismama akinek a tesztek csak az 50. nap után lettek pozitivak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
50.nap?Ennyi ideje kesik?Tesztet csinaltal mar?Mert ez nem normalis,hogy ennyit kessen.En mar egy hetes kesesnel azt mondtam,hogy ha most is negativ a tesztem akkor elmegyek dokihoz.De nem az lett.:)Tuneteid vannak?
2009. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szurkál a hasam meg érzékeny a mellbimbóm ennyi

a tesztem nega volt tegnap reggel

2009. máj. 23. 16:00
 3/6 A kérdező kommentje:
hétfő este megyek dokihoz csak megöl h nem tudok miért nincs meg
2009. máj. 23. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Elso vagyok.Hat elhiszem,hogy megol a kivancsisag.De szerintem nem baba van a dologban.Valami mas hormonalis problema lehet.Mindenkeppen menj most mar el a dokihoz.O tobbet tud mondani.
2009. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Remélem Neked nem igy lesz, de nekem 60 napra jött meg. Csináltam egy raklapnyi tesztet, persze mind neg lett, közben halálra idegeskedtem magam, hogy mi lehet, elmentem dokihoz, de Ő se tudott mit mondani. 1 éven belül hagytam abba a fog.gátlót, és ez még előfordulhat, ennyit tudott mondani. De azért Neked szorítok, hogy lapuljon odabent valaki :)
2009. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem rendszertelen volt a mensim, volt, hogy 60 napos ciklusaim voltak. Aztán tavaly szeptember 5-én megjött, majd októberben semmi (negatív teszt), novemberben semmi, dec. semmi (ekkor újabb teszt) és lám pozitív lett. :o) Uh szerint 13+5 hetes babás voltam már akkor. Úgyhogy akár lehet baba is a dologban. :o) Nekem annyi tünetem volt visszagondolva, hogy a cicim fájdogált október vége felé, novemberben pedig álomkóros voltam. Amikor uh-n mondtam, hogy október végén negatívat teszteltem, azt mondták, hogy az nem létezik... :S pedig mégis!

37 hetes kismami

2009. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!