Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy azt érzem hogy a...

Lehet hogy azt érzem hogy a babám a méhszájamat rugdalja néha-néha? 21 hetes vagyok, néha nagyon fura bent, olyan mintha a hüvelyem végén érezném néha a rugdalást. Amúgy is lent érzem rugdalni. Bár mostanában nagyon keveset mozog, nem úgy mint eddig.

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,elképzelhető,hogy lent van a baba,nekem is ilyen érzésem volt végig,a dokimnak emlitettem is,de nem mondott rá soha semmit!Javaslom a több pihenést,akkor talán elmozdul valamerre vagy feljebb megy!Vannak időszakok,amikor pihizik a baba,ekkor kevesebb mozgás érzékelhető.Ha több napon keresztül mozog nagyon keveset vagy alig,akkor emlitsd meg azért a dokidnak!

Remélem segitettem!Sok boldogságot nektek!

2009. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ. Mindenképp megemlítem a dokimnak, bár lehet azért érzem kevesebbnek mert most nem a hasamat rugja hanem a méhszájamat és befelé rúg. Nem is tudom. Remélem minden okés.

Szép napot kívánok!

2009. máj. 24. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is a méhszájamat rugdosta egészen addig, míg meg nem fordult, addig farosan csücsült és szépen lefelé rugdalózott. Aztán mikor megfordult, már sokkal kellemes volt minden mozgása.

Lehet, hogy neked is faros még? Nagyon kellemetlen érzés, tudom.

Vannak napok, mikor aktívabbak és vannak, mikor kevésbé. Ilyenkor még nagyon sok helyük van, ha pont úgy fekszik, mozog ő, csak te nem érzed. Ne aggódj, nincs semmi baj.

39+5 hetes

2009. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a nyugtatást. :) 18 hetesen voltunk 4D-n és rá pár napra genetikai uh-n is. Egyiken faros volt, pár nap múlva fejvégű, de mivel nagyon lent érzem általában a legtöbb mozgást így gondolom lehet megint fordult. Igen, kellemetlen olyan mintha egy ajtót döngetne néha lent a hüvelyemnél.

Nagyon gyors, könnyű szülést kívánok Neked! Lassan babázhatsz! :)

2009. máj. 24. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!