Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az igaz hogy a babamozgását...

Az igaz hogy a babamozgását hamarabb lehet látni kívülről a hason még mielőtt én megérezhetném? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azt hiszem itt olvastam valahol,hogy érdemes sokáig figyelni a pocit mert hamarabb lehet lesz látni mint mielőtt a kismama megérezné.15 hetes km.
2009. máj. 24. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem igaz, te hamarabb megérzed belülről, minthogy látnád! De egy praktika: feküdj hanyatt és tedd a távirányítót a pocakodra, ahogy rugdos a távirányító beleng, nagyon jó!!!!

14 hetes

2009. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát én szerintem ez nem így van! De ez az én véleményem! Szerintem belül te jobban érzed!


3 hónapos baba anyukája

2009. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Elöbb te fogod érezni,és majd csak a 26-27 hét körül érzi, látja más is.
2009. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
14 hetesen már érzed mozogni a babódat?De jó neked!Én még nem érzem,de már alig várom!És köszönöm a válaszaitokat!
2009. máj. 24. 11:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez sajna nem igaz. Legalábbis nálunk nem. 22 hetes vagyok, 1 hete érzi apa is a mozgását a picurnak, én pedig kb. a 16. héttől. Pedig első baba és nem is vagyok sovány alkat. De lehet, hogy ez is alkatfüggő?
2009. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De jó akkor van remény hátha nekem is megmozdul már a jövőhéten?Akkor töltöm a 16. hetet.ÚÚÚÚ már annyira várom hogy nem igaz.
2009. máj. 24. 11:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: másokik baba, azért érzem egy kicsit hamarabb mert már tudom mit kell érezni és könnyebben beazonosítom, a távirányítós móka is csak akkor működik ha te már jó erősen érzed, de a többiek még nem látják.
2009. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jaa:-( Én még nemérzem sajna de azért köszi a tippet.
2009. máj. 24. 11:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sem igaz, h kívülről hamarabb látni...

Én a 14. héten éreztem először tutira, h a babócám mozog, bár én nem vettem észre buborékolást meg ilyesmit, mint ahogy sokan írják. Én aprócska böködéseket éreztem, de azt is csak akkor, amikor lefeküdtem, és a pocimra tettem a kezem, és sokáig figyeltem. Persze kívülről még nem lehetett látni semmit sem, csak a 27. héten. Párom a 22. héten érezte először, előtte csak a bélmozgásaimra fogta :P

Hozzá teszem, én elég vékonyka alkat vagyok, a 22. héten még tök lapos volt a pocim, ennek ellenére most kb. 3950 gramm (becslés alapján).

Üdv: 36+3 hetes kismama

2009. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Uppsz, elírtam: nem 3950, hanem 2950 gramm...Még csak az kéne :P
2009. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!