Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az igaz hogy a babamozgását...

Az igaz hogy a babamozgását hamarabb lehet látni kívülről a hason még mielőtt én megérezhetném? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azt hiszem itt olvastam valahol,hogy érdemes sokáig figyelni a pocit mert hamarabb lehet lesz látni mint mielőtt a kismama megérezné.15 hetes km.
2009. máj. 24. 11:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves első!A távirányító a pocakodra rakva azért leng be,mert a hasi ütőerednek útban van ahogy pulzál!Gondolj bele 14 hetesen a magzat kb.8-10 cm,egy ekkora babának nem fogod kívülről látni a mozgását.A másik pedig egy ilyen pici babának nincs akkora ereje,hogy azt a nagy (hozzá képest)távirányítót megmozdítsa,Én most léptem a 21. hétbe és egyszer-kétszer érezte apuka is,hogy TALÁN a baba rúgta meg a fülét.Én is érzem 13 hetes kora óta,de nem rúgást,hanem buborékokat,attól pedig nem fog a távirányító mozogni a hasadon.
2009. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!