Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhes vagyok....

5-6 hetes terhes vagyok. Minimális barnázgatás, de már 4 napja! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
csüt.kezdte.péntek este bementünk a kórházba.a doki megvizsgált,kézzel is és uh-val is.azt mondta nem lát vérzést,a méhszáj teljesen zárt!13mm petezsák,3mm szikhólyag.azt mondta pihenjek és szedjem a rutascorbint.holnap megyek a dokimhoz.azóta is kevés mennyiségű világosbarnás folyást észlelek!ha vetélés lenne,már görcsölnék,vagy véreznék,ugye?
2009. máj. 24. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt barnázás,én be is görcsöltem.A dokim Utrogestant írt fel.Most vagyok 11 hetes és 12. hétig kell szednem.
2009. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem is vot minimális barnás folyásom az elején.Egyböl nem kell a legroszabra gondolni.Lehetséges,hogy fölfásztál.
2009. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi lányok!csak nagyon aggódom,első bébi,és elég sokat vártunk rá!
2009. máj. 24. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgyanez volt a gyógyszer hatására szépen felszívódott a hematoma, vigyázz magadra, ha lehet ne erőltesd túl magad. Nálam ez volt a baj. :)
2009. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is ekkor kezdődött, és elég durva barnázásom volt. Rohanás dokihoz, ahol kiderült, hogy egy vérömleny van a kicsi mellett, ez ürül. Pihenés, szanatóriumi életstílus, én nem kaptam erre gyógyszert, mert nincs ami a felszívódást gyorsítaná. Nekem a doki azt mondta, hogyha egy babó el akar menni, akkor elmegy és akkor azt hagyni kell.Rossz volt ezt hallani, de igaza van. Azóta az ömleny már egész kicsire zsugorodott, jártam minden héten ultrahangra, beindult a szivecske, most a 11. héten járok, barnázás már nincs, picike meg mozgolódik nagyon - uhun láttuk.
2009. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Irány az orvos, lehet , hogy vmi semmiség miatt van, de lehet, hogy veszélyben a baba. Én már vesztettem el így babát. Gyógyszerrel tudnak segíteni.
2009. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is mennék azonnal az ügyeletre!!! Én már megjártam így, halvány barnázás, 3 napig. Elment a baba. :(
2009. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!